1526 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Kérastase Nutritive Discovery Set for Dry Hair
Recommended Retail Price: 33.50€Current price: 28.48€
138.93€ per L
Olaplex No. 5 Bond Maintenance Strengthening and Reparative Hair Conditioner 250ml
34.00€
136.00€ per L
Kérastase Blond Absolu Bundle
213.90€
194.45€ per L
Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Hair Oil 75ml Refill
Recommended Retail Price: 50.60€Current price: 40.48€
539.73€ per L
Kérastase Chroma Absolu Sérum Chroma Thermique 150ml
42.55€
283.67€ per L
Redken Extreme Length Conditioner 300ml
29.45€
98.17€ per L
NUXE Hair Prodigieux Detangling Leave-in Hair Milk 100ml
Recommended Retail Price: 25.30€Current price: 18.98€
189.80€ per L
Kérastase Genesis Homme Instant Thickening Molding Clay 75ml
41.40€
552.00€ per L
Kérastase Genesis Homme Thickness Boosting Shampoo 250ml
35.08€
140.32€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil 59ml
12.45€
211.02€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Hair Masque 340g
12.45€
36.62€ per KG
Pureology Strength Cure Superfood Deep Treatment Mask 200ml
43.13€
215.65€ per L
Redken Quick Blowout Accelerated Blowdry Spray 125ml
31.63€
186.06€ per L
Coco & Eve Like A Virgin Super Nourishing Coconut & Fig Hair Masque 212ml
34.95€
164.86€ per L
Wella Professionals Ultimate Color Leave-in Mask 95ml
Recommended Retail Price: 53.71€Current price: 40.28€
419.58€ per L
As I Am Rice Water Conditioner 237ml
Recommended Retail Price: 13.92€Current price: 10.44€
44.05€ per L
Redken Extreme Mask Strength Builder 250ml
40.45€
161.80€ per L
Wella Professionals EIMI Thermal Image Heat Protection Spray 150ml
18.95€
126.33€ per L
Joico Defy Damage Protective Shampoo 300ml
26.95€
89.83€ per L
Wella Professionals Care EIMI Super Set Extra Strong Finishing Spray 500ml
25.95€
51.90€ per L
Shea Moisture Manuka Honey & Yogurt Hydrate & Repair Shampoo 384ml
12.45€
32.42€ per L
Olaplex Rich Hydrating Mask 200ml
44.95€
224.75€ per L
Briogeo Superfoods Passionfruit + Acai Mask 8oz (w/n)
38.45€
169.38€ per KG