Be flake free and stress free with help from dandruff treatments from haircare experts Matrix, Nioxin, Philip Kingsley and more. These treatments are all formulated to treat scalp issues and leave you dandruff free.
Selected
Filters
VICHY Dercos Anti-Dandruff Oily Hair Duo
28.75€
71.88€ per L
The INKEY List Salicylic Acid Exfoliating Scalp Treatment 150ml
17.45€
116.33€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Sensitive Scalps 200ml
17.95€
89.75€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Bundle
57.50€
71.88€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Dry Hair Duo
28.75€
71.88€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Normal/Oily Hair 390ml
24.45€
62.69€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Purifying Scalp Shampoo for Normal to Oily Hair 200ml
17.95€
89.75€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff - Dry Hair Shampoo 200ml
17.95€
89.75€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Dry Hair 390ml
24.73€
63.41€ per L
Coco & Eve Boost Therapy Tripeptide Hair Density Serum 50ml
32.45€
649.00€ per L
Giovanni Tea Tree Triple Treat Shampoo 250ml
11.45€
45.80€ per L
Giovanni Tea Tree Triple Treat Conditioner 250ml
11.45€
45.80€ per L
Ameliorate Shampoo and Conditioner Duo
29.90€
49.83€ per L
Umberto Giannini Grow Scalp Scrub 250g
11.45€
45.80€ per KG
Camille Rose Rejuva Grow Back Drops 58ml
Recommended Retail Price: 17.24€Current price: 11.55€
199.14€ per L
Camille Rose Rosemary Oil Strengthening Hair & Scalp Drops 56ml
14.94€
266.79€ per L
As I Am Dry and Itchy Scalp Care Olive and Tea Tree Oil Shampoo 355ml
Recommended Retail Price: 13.74€Current price: 10.30€
29.01€ per L
As I Am Dry and Itchy Scalp Care Olive and Tea Tree Oil Conditioner 355ml
Recommended Retail Price: 15.76€Current price: 11.82€
As I Am Dry and Itchy Scalp Care Olive and Tea Tree Oil Treatment 120ml
13.45€
112.08€ per L
As I Am Dry and Itchy Scalp Care Olive and Tea Tree Oil Co-Wash 454g
16.95€
37.33€ per KG
Eucerin DermoCapillaire Calming Urea Scalp Treatment - 5% Urea 100ml
Recommended Retail Price: 18.40€Current price: 13.75€
137.50€ per L
Sensse Aura Pro Laser Hair Device
Recommended Retail Price: 183.99€Current price: 149.03€
149.03€ per unit
Umberto Giannini Scalp Restore Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 20.59€Current price: 15.43€
30.86€ per L
Aromatica Rosemary Dry Shampoo Powder 10g
17.50€
1,750.00€ per KG
Living Proof Clarifying Detox Shampoo + Moisture Rescue Mask for Detox & Hair Hydration
Recommended Retail Price: 78.20€Current price: 62.56€
62.56€ per unit
As I Am Dry & Itchy Scalp Care Olive and Tea Trea Oil Shampoo & Co-Wash
30.76€
30.76€ per Unit
Umberto Giannini Rosemary Scalp and Hair Oil 50ml
11.45€
229.00€ per L
OUAI Scalp Serum 60ml
57.95€
965.83€ per L
Cantu Guava Pre-Cleanse Treatment 180ml
10.45€
58.06€ per L