1603 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Olaplex No.3 and No.6 Duo
66.00€
330.00€ per L
Olaplex No. 6 Bond Smoother Frizz Control Styling Hair Cream 100ml
32.00€
320.00€ per L
Redken All Soft Shampoo, Conditioner and Leave-in Routine for Dry Hair
Recommended Retail Price: 77.00€Current price: 65.45€
87.27€ per L
Umberto Giannini Scalp Restore Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 20.59€Current price: 15.44€
30.88€ per L
L'Oréal Paris Elvive Extraordinary Oil Mask & Oil Treatment Bundle
27.00€
67.50€ per L
Pureology Hydrate Sheer Shampoo, Conditioner and Color Fanatic Spray Routine for Dry, Colour Treated Hair
Recommended Retail Price: 102.35€Current price: 71.65€
Pureology Hydrate Sheer Shampoo 266ml
26.95€
101.32€ per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Shampoo 280ml
28.95€
103.39€ per L
Pureology Hydrate Sheer Shampoo and Conditioner Bundle for Fine, Dry Hair, Sulphate Free for a Gentle Cleanse
Recommended Retail Price: 64.98€Current price: 45.48€
Living Proof Full Shampoo and Conditioner Bundle for Volume, Bounce and Shine
70.00€
148.31€ per L
Joico Defy Damage KBond20 Power Masque 150ml
37.95€
253.00€ per L
As I Am Jamaican Black Castor Oil Curling Crème
Recommended Retail Price: 13.92€Current price: 10.44€
45.99€ per KG
Shea Moisture Raw Shea Butter Restorative Conditioner 379ml
12.45€
32.42€ per L
Mielle Organics Pomegranate and Honey Curl Smoothie 340g
15.95€
44.93€ per L
Wella Professionals Care Oil Reflections Luminous Instant Conditioner 200ml
25.95€
129.75€ per L
L'Oréal Professionnel Tecni.ART Beach Waves Texturising Sea Salt Hair Styling Spray 150ml
Recommended Retail Price: 25.88€Current price: 20.70€
L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss Core Spray Serum 150ml
15.00€
100.00€ per L
Umberto Giannini Fuller, Longer, Thicker Heat Protect Cream 150ml
Recommended Retail Price: 11.44€Current price: 8.58€
57.20€ per L
Vichy Dercos Anti-Dandruff 2in1 Dermatological Conditioning Shampoo 390ml
Recommended Retail Price: 25.88€Current price: 19.41€
Biolage Full Rescue Shampoo 400ml and Conditoner 236ml Duo
59.00€
92.77€ per L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Pre-Shampoo Treatment 250ml
36.45€
145.80€ per L
Curlsmith Full Body Milk Conditioner 355ml
25.45€
71.69€ per L