1603 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Matrix Instacure Build-A-Bond Mighty Care Conditioner 300ml
17.95€
59.83€ per L
As I Am Long and Luxe Conditioner 355ml
Recommended Retail Price: 17.02€Current price: 12.77€
35.97€ per L
Umberto Giannini Coily Curls Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 20.59€Current price: 15.44€
15.44€ per unit
Umberto Giannini Thirsty Curls Moisture Surge Curl Hydrating Conditioner 250ml
Recommended Retail Price: 10.64€Current price: 7.98€
31.92€ per L
L’Oréal Professionnel Tecni.ART Flex Blowdry Multi-Benefit Cream 150ml
Recommended Retail Price: 23.00€Current price: 18.40€
122.67€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml, Conditioner 300ml, Leave-in Treatment 150ml and 24/7 Night & Day Serum Bundle
Recommended Retail Price: 115.50€Current price: 98.18€
130.91€ per L
Wella Professionals Care Ultimate Repair Shampoo and Conditioner Bundle
59.00€
131.11€ per L
Shea Moisture Raw Shea Butter Restorative Conditioner 379ml
12.45€
32.42€ per L
Wella Professionals EIMI Extra Volume Hair Mousse 300ml
25.95€
86.50€ per L
Umberto Giannini Bond Build Leave in Peptide Treatment 150ml
Recommended Retail Price: 13.74€Current price: 10.30€
68.67€ per L
Kérastase Complete Care For Wavy To Curly Hair Bundle
162.73€
275.81€ per L
Kérastase Curl Manifesto Refresh Absolu Spray 190ml
42.55€
223.95€ per L
Redken Scalp Relief Dandruff Control Shampoo 250ml
27.45€
91.50€ per L
Kérastase Bain Oleo-Relax 250ml
35.08€
140.32€ per L
Kérastase Densifique Shampoo, Conditioner and Hair Mask
136.28€
209.66€ per L
Wella Professionals Care Ultimate Color Shampoo & Conditioner Bundle
Recommended Retail Price: 58.88€Current price: 41.22€
91.60€ per L
Wella Professionals EIMI Dynamic Fix Hair Spray 500ml
25.95€
51.90€ per L
L'Oréal Professionnel Serié Expert Pro Longer Lengths Renewing Cream 150ml
28.45€
189.67€ per L
Curlsmith Full Body Milk Conditioner 355ml
25.45€
71.69€ per L
Redken Strong Hold Texturising Matte Hair Clay 50ml
29.45€
589.00€ per L
L'Oréal Paris Elvive Glyolic Gloss 4-Step Mask Shine Bundle
56.00€
70.00€ per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Hair Mask 212ml
36.95€
174.29€ per L
Coco & Eve Bond Therapy Duo Bundle
Recommended Retail Price: 57.50€Current price: 43.13€
77.02€ per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Shampoo 280ml
28.95€
103.39€ per L