1524 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Camille Rose Curl Love Moisture Milk 240ml
Recommended Retail Price: 13.79€Current price: 9.23€
38.46€ per L
KeraCare Silken Seal Liquid Sheen Spray 120ml
20.45€
170.42€ per L
KeraCare Conditioner for Colour Treated Hair 240ml
13.45€
56.04€ per L
Color Wow Travel Dream Coat Supernatural Spray 50ml
14.45€
289.00€ per L
Kérastase Gloss Absolu Glaze Drops Hair Oil with Wild Rose 45ml
Recommended Retail Price: 46.00€Current price: 36.80€
817.78€ per L
Kérastase Blond Absolu Huile Cicaextreme Refill 75ml
Recommended Retail Price: 44.00€Current price: 37.40€
498.67€ per L
Kérastase Blond Absolu Huile Cicaextreme 75ml
Recommended Retail Price: 58.50€Current price: 49.73€
663.07€ per L
Kérastase Chroma Absolu Huile Cicagloss Refill 75ml
50.60€
674.67€ per L
Redken All Soft Shampoo, Conditioner and Leave-in Routine for Dry Hair
Recommended Retail Price: 77.00€Current price: 65.45€
87.27€ per L
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste (250ml) and Fondant Fluidealiste (200ml)
77.63€
310.52€ per L
KMS Moist Repair Shampoo 300ml
24.45€
81.50€ per L
KMS Moist Repair Revival Creme 125ml
32.45€
259.60€ per L
KMS Moist Repair Leave-In Conditioner 150ml
26.45€
176.33€ per L
KMS Moist Repair Conditioner 750ml
56.45€
75.27€ per L
KMS Moist Repair Shampoo 750ml
42.95€
57.27€ per L
Kérastase Première Discovery Set for Damaged Hair
Recommended Retail Price: 38.53€Current price: 36.41€
182.05€ per L
NUXE Hair Prodigieux High Shine Shampoo 50ml
9.45€
189.00€ per L
Briogeo Farewell Frizz Rosarco Milk Leave-in Conditioner 51ml
25.95€
176.53€ per L
Olaplex No.4 and No.5 Fine Shampoo and Conditioner Duo 250ml
69.00€
276.00€ per L
Briogeo Curl Charisma Rice Amino and Quinoa Frizz Control Gel 162ml
24.45€
150.93€ per L
Briogeo Curl Charisma Rice Amino and Avocado Leave–In Defining Crème 177ml
24.45€
138.14€ per L
Briogeo Superfoods Avocado and Kiwi Mega Moisture Superfoods Hair Mask 240ml
36.95€
153.96€ per L