1524 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Kérastase Nutritive Bain Satin Hydrating Shampoo for Dry Hair 250ml
Recommended Retail Price: 31.63€Current price: 25.30€
101.20€ per L
JOICO CURLS LIKE US Hydrate and Define Curl Crème Styler 200ml
24.45€
122.25€ per L
Matrix Food For Soft Multi-Use Hair Oil 30ml
20.70€
690.00€ per L
Umberto Giannini Strong Curls Strengthening Shampoo & Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 22.89€Current price: 17.16€
34.32€ per L
Umberto Giannini Curl Wash and Style Essentials Kit
51.46€
54.17€ per L
Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo - 295ml
25.45€
86.27€ per L
L'Oréal Professionnel Keratin Alpha Sleek Hair Mask Anti Frizz & Smoothing 250ml
36.45€
145.80€ per L
Redken Hair Styling Thermal Spray Heat Protector 250ml
29.45€
117.80€ per L
Umberto Giannini No More Frizz Curl Serum 75ml
10.45€
139.33€ per L
KeraCare Natural Textures Leave In Conditioner 240ml
9.45€
39.38€ per L
Keracare Natural Textures Butter Cream 227g
14.45€
63.66€ per KG
Redken Extreme Length Conditioner 300ml
29.45€
98.17€ per L
Kérastase Nutritive Hydration Hero Conditioning Duo for Dry Hair
80.50€
201.25€ per L
Kérastase Nutritive Nourish and Hydrate Duo for Medium-Thick Very Dry Hair
85.10€
189.11€ per L
Kérastase Nutritive Nourishing Essentials Bundle for Fine-Medium Dry Hair
Recommended Retail Price: 114.50€Current price: 97.33€
180.24€ per L
Pureology Strength Cure Superfood Deep Treatment Mask 200ml
43.13€
215.65€ per L
Kérastase Nutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum for Dry Hair and Split Ends 50ml
58.65€
1,173.00€ per L
Kérastase Nutritive Nectar Thermique Beautifying Anti-Frizz Blow Dry Milk for Dry Medium to Thick Hair 150ml
Recommended Retail Price: 37.00€Current price: 31.45€
209.67€ per L
Kérastase Nutritive Lait Vital High Nutrition Ultra-Light Conditioner for Dry, Fine to Medium Hair 200ml
Recommended Retail Price: 40.25€Current price: 32.20€
161.00€ per L
KMS ThermaShape Straightening Creme 150ml
Recommended Retail Price: 26.11€Current price: 20.88€
139.20€ per L
Wella Professionals EIMI Thermal Image Heat Protection Spray 150ml
18.95€
126.33€ per L