1524 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
NUXE Hair Prodigieux Pre Shampoo Mask and High Shine Shampoo & Conditioner Bundle
Recommended Retail Price: 77.05€Current price: 57.79€
110.08€ per L
Redken Acidic Color Gloss Conditioner with Colour Protection for Glass-Like Shine Supersize 500ml
Recommended Retail Price: 37.00€Current price: 31.45€
62.90€ per L
Kérastase Specifique Bain Divalent Shampoo 250ml
35.08€
140.32€ per L
Umberto Giannini Curl Jelly Scrunching Jelly 200ml
10.45€
52.25€ per L
Umberto Giannini Curl Jelly Care Conditioner 250ml
10.45€
41.80€ per L
Umberto Giannini No More Frizz Curl Serum 75ml
10.45€
139.33€ per L
Umberto Giannini Coily Curls Conditioner 250ml
Recommended Retail Price: 10.29€Current price: 7.72€
30.88€ per L
Kérastase Chroma Absolu Bain Chroma Respect Shampoo 250ml
35.08€
140.32€ per L
Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Hair Oil 75ml Refill
Recommended Retail Price: 50.60€Current price: 40.48€
539.73€ per L
Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Hair Oil 30ml
Recommended Retail Price: 33.35€Current price: 26.68€
889.33€ per L
Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Hair Oil 75ml
Recommended Retail Price: 67.28€Current price: 53.82€
717.60€ per L
Camille Rose Sweet Ginger Cleansing Rinse Shampoo 355ml
Recommended Retail Price: 12.64€Current price: 8.46€
23.83€ per L
Mielle Organics Mint Almond Oil 240ml
15.95€
66.46€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil 59ml
12.45€
211.02€ per L
Kérastase Nutritive Hydration Hero Conditioning Duo for Dry Hair
80.50€
201.25€ per L
Kérastase Nutritive Nourish and Hydrate Duo for Medium-Thick Very Dry Hair
85.10€
189.11€ per L
Kérastase Nutritive Nourishing Essentials Bundle for Fine-Medium Dry Hair
Recommended Retail Price: 114.50€Current price: 97.33€
180.24€ per L
Pureology Strength Cure Superfood Deep Treatment Mask 200ml
43.13€
215.65€ per L
Giovanni 2chic Frizz Be Gone Polishing Serum 81ml
11.45€
141.36€ per L
Giovanni 2chic Frizz Be Gone Shampoo 250ml
11.45€
45.80€ per L