1525 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Redken Extreme Play Safe Treatment 250ml
32.45€
129.80€ per L
Kérastase Blond Absolu Cicaplasme Treatment 150ml
42.55€
283.67€ per L
Kérastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Treatment 200ml
Recommended Retail Price: 51.00€Current price: 43.35€
216.75€ per L
Kérastase Blond Absolu Cicaflash Treatment 250ml
Recommended Retail Price: 42.55€Current price: 34.04€
136.16€ per L
Kérastase Blond Absolu Bain Ultra Violet Shampoo 250ml
35.08€
140.32€ per L
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo 250ml
Recommended Retail Price: 30.50€Current price: 25.93€
103.72€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Normal/Oily Hair 390ml
24.45€
62.69€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Dry Hair 390ml
24.73€
63.41€ per L
VICHY Dercos Energising Shampoo 400ml
24.45€
61.13€ per L
Redken Extreme Anti-Snap Treatment 250ml
32.45€
129.80€ per L
Redken Extreme Mask Strength Builder 250ml
40.45€
161.80€ per L
Kérastase Resistance Ciment Thermique 150ml
Recommended Retail Price: 42.55€Current price: 34.04€
226.93€ per L
Wella Professionals EIMI Thermal Image Heat Protection Spray 150ml
18.95€
126.33€ per L
KMS ThermaShape Straightening Creme 150ml
Recommended Retail Price: 26.11€Current price: 20.88€
139.20€ per L
KMS ThermaShape 2-In-1 Spray 200ml
Recommended Retail Price: 29.67€Current price: 23.74€
118.70€ per L
Joico Defy Damage Protective Shampoo 300ml
26.95€
89.83€ per L
Joico Defy Damage Protective Conditioner 250ml
27.45€
109.80€ per L
Joico Defy Damage Protective Shield 100ml
29.45€
294.50€ per L
Olaplex Rich Hydrating Mask 200ml
44.95€
224.75€ per L
KeraCare Detangling Conditioning Mist 240ml
10.95€
45.63€ per L
Giovanni Biotin & Collagen Strength Leave-in Conditioner 250ml
14.95€
59.80€ per L
Umberto Giannini Thirsty Curls Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 21.28€Current price: 15.96€
31.92€ per L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Shampoo 250ml
Recommended Retail Price: 10.29€Current price: 7.72€
30.88€ per L