1525 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Giovanni GNV 2chic U-Volume Styling Mousse 207ml
11.45€
54.52€ per L
L'Oréal Professionnel Metal Detox Leave-In Hair Cream 100ml
37.45€
374.50€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Normal/Oily Hair 390ml
24.45€
62.69€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Dry Hair 390ml
24.73€
63.41€ per L
VICHY Dercos Energising Shampoo 400ml
24.45€
61.13€ per L
Redken Extreme Anti-Snap Treatment 250ml
32.45€
129.80€ per L
Kérastase Resistance Ciment Thermique 150ml
Recommended Retail Price: 42.55€Current price: 34.04€
226.93€ per L
Giovanni Smooth as Silk Bundle Kit
20.68€
41.36€ per L
Giovanni 50/50 Bundle Kit
20.68€
41.36€ per L
Giovanni Tea Tree Bundle Kit
20.68€
41.36€ per L
KMS ThermaShape Straightening Creme 150ml
Recommended Retail Price: 26.11€Current price: 20.88€
139.20€ per L
KMS ThermaShape 2-In-1 Spray 200ml
Recommended Retail Price: 29.67€Current price: 23.74€
118.70€ per L
Joico Defy Damage Protective Conditioner 250ml
27.45€
109.80€ per L
Joico Defy Damage Protective Shield 100ml
29.45€
294.50€ per L
L'Oréal Professionnel Metal Detox Anti-deposit Protector Concentrated Hair Oil 50ml
35.45€
709.00€ per L
Wella Professionals EIMI Dynamic Fix Hair Spray 500ml
25.95€
51.90€ per L
Redken Extreme Cat Protein Reconstructing Hair Treatment Spray 200ml
29.95€
199.67€ per L
KeraCare Detangling Conditioning Mist 240ml
10.95€
45.63€ per L