1525 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
L'Oréal Paris Hair Oil by Elvive Extraordinary Oil for Very Dry Hair 100ml
17.45€
174.50€ per L
Umberto Giannini Curl Starter Kit 3 x 50ml
11.95€
79.67€ per L
Kérastase Curl Manifesto Refresh Absolu Spray 190ml
42.55€
223.95€ per L
Kérastase Curl Manifesto Fondant Hydratation Essentielle Conditioner 250ml
42.55€
170.20€ per L
Briogeo Farewell Frizz Blow Dry Perfection & Heat Protectant Cream 118ml
26.45€
224.15€ per L
KeraCare Silken Seal Liquid Sheen Spray 120ml
20.45€
170.42€ per L
Kérastase Blond Absolu Neutralise and Condition Duo
Recommended Retail Price: 67.50€Current price: 57.38€
114.76€ per L
Kérastase Blond Absolu Shine, Strength and Neutralising Trio
Recommended Retail Price: 98.00€Current price: 83.30€
111.07€ per L
Kérastase Blond Absolu Shine and Hydrating Duo for Everyday Use
77.63€
155.26€ per L
NUXE Hair Prodigieux High Shine Shampoo 50ml
9.45€
189.00€ per L
Briogeo Farewell Frizz Rosarco Milk Leave-in Conditioner 51ml
25.95€
176.53€ per L
Olaplex No.4 and No.5 Fine Shampoo and Conditioner Duo 250ml
69.00€
276.00€ per L
Briogeo Curl Charisma Rice Amino and Quinoa Frizz Control Gel 162ml
24.45€
150.93€ per L
Briogeo Curl Charisma Rice Amino and Avocado Leave–In Defining Crème 177ml
24.45€
138.14€ per L
Biolage Volume Boost Shampoo 400ml and Conditioner 400ml Duo
60.00€
75.00€ per L
Biolage Color Last Shampoo 400ml and Conditioner Duo 400ml
60.00€
75.00€ per L
Bumble and bumble Bond-Building Repair Oil Serum 50ml
44.95€
899.00€ per L
Pureology Hydrate Conditioner 1000ml
68.43€
68.43€ per L
Pureology Strength Cure Shampoo 266ml
29.90€
112.41€ per L
Pureology Strength Cure Conditioner 1000ml
78.20€
78.20€ per L
Pureology Strength Cure Blonde Conditioner 266ml
35.08€
131.88€ per L
Wella Professionals Care Oil Reflections Luminous Reboost Mask 150ml
Recommended Retail Price: 27.14€Current price: 20.36€
Giovanni 50/50 Balanced Conditioner 250ml
11.45€
45.80€ per L
Giovanni Tea Tree Triple Treat Shampoo 250ml
11.45€
45.80€ per L
Giovanni 50/50 Balanced Shampoo 250ml
11.45€
45.80€ per L
Giovanni Tea Tree Triple Treat Conditioner 250ml
11.45€
45.80€ per L
KeraCare 1st Lather Shampoo 240ml
6.95€
28.96€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Shampoo for Sensitive Scalps 200ml
17.95€
89.75€ per L