1525 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Umberto Giannini Thirsty Curls Moisture Surge Curl Hydrating Shampoo 250ml
10.45€
41.80€ per L
Curlsmith Shape Up Aqua Gel Travel Size 2 oz
10.63€
180.17€ per l
Redken Extreme Shampoo and Conditioner Strength Repair Protein Bundle for Damaged Hair 2 x 300ml
Recommended Retail Price: 56.35€Current price: 45.08€
81.96€ per L
As I Am Dry and Itchy Scalp Care Olive and Tea Tree Oil Treatment 120ml
13.45€
112.08€ per L
As I Am Dry and Itchy Scalp Care Olive and Tea Tree Oil Co-Wash 454g
16.95€
37.33€ per KG
Living Proof Triple Bond Complex 45ml
48.45€
1,076.67€ per L
Kérastase Resistance Therapiste Shampoo and Masque Duo
93.73€
208.29€ per L
Kérastase Resistance Therapiste Shampoo, Masque and Serum Trio
153.53€
319.85€ per L
Kérastase Resistance Therapiste Bain 250ml
35.08€
140.32€ per L
Kérastase Resistance Therepiste Serum 30ml
59.80€
1,993.33€ per L
Christophe Robin Colour Shield Cleansing Mask with Camu-Camu Berries 250ml
Recommended Retail Price: 36.00€Current price: 14.40€
57.60€ per L
Umberto Giannini Weatherproof Frizz Anti-Humidity Hairspray 200ml
11.45€
57.25€ per L
OUAI Fine Shampoo and Conditioner Jumbo Set
92.00€
97.05€ per KG
OUAI Medium Shampoo and Conditioner Jumbo Set
92.00€
97.05€ per KG
Redken Frizz Dismiss Rebel Tame 250ml
32.45€
129.80€ per L
Garnier Method for Curls Conditioner 200ml
9.45€
47.25€ per L
Garnier Method for Curls Air Dry Cream 260ml
11.45€
44.04€ per L
Joico Defy Damage KBOND20 50ml
15.95€
319.00€ per l
Joico Heat Hero Glossing Thermal Protector 180ml
21.45€
119.17€ per l
Redken Extreme Conditioner For Damaged Hair 500ml
39.95€
79.90€ per L
Umberto Giannini Curl Jelly Shine Leave-In Conditioner 180ml
Recommended Retail Price: 11.79€Current price: 8.84€
49.11€ per L