1525 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Matrix Mega Sleek Smoothing Shampoo 300ml
18.40€
61.33€ per L
Matrix Mega Sleek Smoothing Conditioner 300ml
18.40€
61.33€ per L
Grow Gorgeous Intense Thickening Conditioner Supersize
Recommended Retail Price: 52.00€Current price: 26.00€
35.14€ per L
Living Proof Moisture Rescue Mask 236ml
42.00€
42.00€ per unit
Perricone MD Hydrating & Strengthening Daily Leave-in Spray 5oz FG
Recommended Retail Price: 32.20€Current price: 19.32€
Perricone MD Hydrating & Strengthening Moisture Hair Mask 6oz FG
Recommended Retail Price: 44.85€Current price: 26.91€
Garnier Method for Curls Gel 370ml
11.45€
30.95€ per L
Garnier Keratin Sleek Shampoo 200ml
9.45€
47.25€ per L
Kérastase Soleil Bain Apres-Soleil After Sun Shampoo 250ml
31.63€
126.52€ per L
Joico Moisture Recovery Moisturizing Shampoo For Thick-Coarse, Dry Hair 300ml
23.95€
79.83€ per L
Kérastase Coily Hair Duos Bundle
Recommended Retail Price: 81.50€Current price: 69.28€
153.96€ per L
Kérastase Very Curly Hair Duo Bundle
77.63€
155.26€ per L
Camille Rose Rosemary Oil Strengthening Hair & Scalp Drops 56ml
14.94€
266.79€ per L
Camille Rose Spiked Honey Mousse 240ml
14.95€
62.29€ per L
VIRTUE CORRECT Healing Oil 20ml
28.95€
1,447.50€ per L
Kérastase Première Anti-Breakage Reparative Filler Mask 200ml
67.28€
336.40€ per L
Kérastase Première Intensive Shine Repairing Oil 30ml
50.60€
1,686.67€ per L
Christophe Robin Luscious Curl Defining Butter with Kokum Butter 150ml
Recommended Retail Price: 27.00€Current price: 10.80€
72.00€ per L
Christophe Robin Hydrating Cream Scrub with Aloe Vera 250ml
Recommended Retail Price: 33.00€Current price: 13.20€
52.80€ per L
As I Am Jamaican Black Castor Oil - Moisture Fix Bundle
37.78€
37.78€ per unit
As I Am Hydrating Bundle
35.48€
44.69€ per L
Living Proof Full Shampoo and Conditioner Bundle for Volume, Bounce and Shine
70.00€
148.31€ per L