1596 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Redken Acidic Bonding Concentrate Bond Repair Sulphate Free Shampoo for Gentle Cleansing Supersize 500ml
Recommended Retail Price: 37.00€Current price: 31.45€
62.90€ per L
Kérastase Genesis Hydra-Fortifiant Refillable Shampoo And Refill Pouch Duo 500ml For Hair Fall Due To Breakage
Recommended Retail Price: 96.00€Current price: 81.60€
L'Oréal Professionnel Keratin Alpha Sleek Shampoo, Hair Mask, Hair Serum & Smooth Transformer Bundle
Recommended Retail Price: 136.28€Current price: 102.21€
127.76€ per L
Redken Acidic Color Gloss Sulphate-Free Shampoo and Conditioner 500ml, Colour Protection Routine for Glass-Like Shine Bundle
Recommended Retail Price: 74.00€Current price: 62.90€
125.80€ per L
Kérastase Chroma Absolu Masque Chroma Filler 200ml
58.65€
293.25€ per L
Biolage Hydra Source Shampoo 400ml and Conditioner 236ml Duo
53.00€
83.33€ per L
Kérastase Gloss Absolu Masque Crème Hydra-Glaze For Thick Frizzy Hair 200ml
58.65€
293.25€ per L
Kérastase Chroma Absolu Bain Chroma Respect Shampoo 250ml
35.08€
140.32€ per L
Kérastase Gloss Absolu Bain Crème Hydra-Glaze Shampoo For Thick Frizzy Hair 250ml
35.08€
140.32€ per L
Matrix A Curl Can Dream Rich Hydrating Hair Mask for Curls and Coils 250ml
24.45€
97.80€ per L
Kerastase Genesis Trio for Normal to Oily Hair
Recommended Retail Price: 104.50€Current price: 88.83€
148.05€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Curls Curl Sculpting Gel 250ml
36.45€
145.80€ per L
Redken All Soft Argan-6 Oil for Softness, Shine and Protection 100ml
40.45€
404.50€ per L
Kérastase Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale Leave-In-Cream 150ml
42.55€
283.67€ per L
Christophe Robin Colour Shield Cleansing Mask with Camu-Camu Berries 250ml
Recommended Retail Price: 36.00€Current price: 14.40€
57.60€ per L
Coco & Eve Travel Sized Sweet Repair Hair Masque 60ml
14.95€
249.17€ per L
Living Proof Triple Bond Complex 45ml
48.45€
1,076.67€ per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Shampoo 280ml
28.95€
103.39€ per L
OUAI Fine/Medium Hair Treament Masque Travel Size 100ml
22.95€
229.50€ per L
Briogeo Destined for Density Caffeine and Biotin Peptide Density Conditioner 236ml
34.95€
148.09€ per L
KeraCare Foam Wrap Setting Lotion 8oz
13.45€
59.30€ per KG
Curlsmith Essential Moisture Cleanser 355ml
25.45€
71.69€ per L
brushworks Smoothing Curl Comb
5.95€
5.95€ per unit
Nioxin Pro Clinical Age Defense Bundle - Full Regime
Recommended Retail Price: 128.23€Current price: 96.17€
174.85€ per L
Umberto Giannini Frizz Fix Care Conditioner 250ml
Recommended Retail Price: 11.44€Current price: 8.58€
34.32€ per L
As I Am Jamaican Black Castor Oil Shampoo
14.95€
42.11€ per L
Nioxin Pro Clinical Age Defense Conditioner 240ml
31.45€
131.04€ per L