1595 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Matrix Glow Mania Color Protecting Conditioner 300ml
18.45€
61.50€ per L
Redken Extreme Length Conditioner 300ml
29.45€
98.17€ per L
Kérastase Gloss Absolu Frizz-Glaze Cream For Thick Frizzy Hair 240ml
50.60€
202.40€ per L
Kérastase Chroma Absolu Sérum Chroma Thermique 150ml
42.55€
283.67€ per L
Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Hair Oil 75ml
Recommended Retail Price: 67.28€Current price: 53.82€
717.60€ per L
Kérastase Specifique Dermo-Calm Bain Vital Shampoo 250ml
35.08€
140.32€ per L
Redken Extreme Shampoo 300ml
27.45€
91.50€ per L
L'Oréal Professionnel Metal Detox Routine Bundle
103.00€
171.67€ per L
L'Oréal Professionnel Keratin Alpha Sleek Shampoo & Hair Mask Bundle Anti-frizz & Smoothing
Recommended Retail Price: 67.28€Current price: 50.46€
91.75€ per L
Redken All Soft Shampoo, Conditioner and Leave-in Routine for Dry Hair
Recommended Retail Price: 77.00€Current price: 65.45€
87.27€ per L
L'Oréal Professionnel Keratin Alpha Sleek Shampoo, Hair Mask & Hair Serum Bundle - Antifrizz, 300ml, 250ml, 50ml
Recommended Retail Price: 100.05€Current price: 75.04€
125.07€ per L
Kérastase Densifique Shampoo, Conditioner and Hair Mask
136.28€
209.66€ per L
L'Oréal Professionnel Keratin Alpha Sleek Shampoo, Hair Mask & Hair Serum Bundle - Antifrizz
Recommended Retail Price: 100.05€Current price: 75.04€
125.07€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml, Conditioner 300ml, Leave-in Treatment 150ml and 24/7 Night & Day Serum Bundle
Recommended Retail Price: 115.50€Current price: 98.18€
130.91€ per L
Kérastase Chroma Absolu Duo - Fine to Medium Hair
Recommended Retail Price: 67.50€Current price: 57.38€
127.51€ per L
Kérastase Chronologiste Leave-in Oil 75ml
84.53€
1,127.07€ per L
Kérastase Coily Hair Duos Bundle
Recommended Retail Price: 81.50€Current price: 69.28€
153.96€ per L
Kérastase Discipline Shampoo, Conditioner and Hair Mask
136.28€
209.66€ per L
Kérastase Blond Absolu Cicaplasme Treatment 150ml
42.55€
283.67€ per L
Kérastase Blond Absolu Shampoo, Conditioner and Treatment Hair Routine for Lightened or Highlighted Hair
Recommended Retail Price: 104.50€Current price: 88.83€
136.66€ per L
L'Oréal Professionnel Curl Expression 10-in-1 Benefits Mousse 300ml
32.45€
108.17€ per L
Kérastase Genesis Bain Hydra Fortifiant Shampoo 500ml
59.80€
119.60€ per L
Kérastase Nutritive Discovery Set for Dry Hair
Recommended Retail Price: 33.50€Current price: 28.48€
138.93€ per L
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo 250ml
Recommended Retail Price: 30.50€Current price: 25.93€
103.72€ per L