1392 Items
App Exclusive: 25% Off Hair & Fragrance
Selected
Filters
Curlsmith Bond Curl Rehab Salve Trial Size 59ml
11.45€
194.07€ per L
Curlsmith Weightless Air Dry Cream Jumbo Size 437ml
40.45€
92.56€ per L
Curlsmith Bonding Oil 60ml
28.95€
482.50€ per L
Curlsmith Moisture Memory Reactivator Trial Size 59ml
11.45€
194.07€ per L
Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Hair Oil 30ml
Recommended Retail Price: 33.35€Current price: 26.68€
889.33€ per L
Wella Professionals Care EIMI Super Set Extra Strong Finishing Spray 500ml
25.95€
51.90€ per L
Joico Defy Damage Protective Shampoo 300ml
26.95€
89.83€ per L
Joico Defy Damage Protective Conditioner 250ml
27.45€
109.80€ per L
Joico Defy Damage Protective Shield 100ml
29.45€
294.50€ per L
Curlsmith Core Strength Shampoo 355ml
25.45€
71.69€ per L
VIRTUE Damage Reverse Serum 50ml
68.45€
1,369.00€ per L
Prada Paradigme Le Parfum 50ml
Recommended Retail Price: 117.30€Current price: 93.84€
1,876.80€ per L
Giorgio Armani I Will Eau de Parfum 60ml
Recommended Retail Price: 100.05€Current price: 80.04€
1,334.00€ per L
Prada Paradigme Le Parfum 100ml
Recommended Retail Price: 158.70€Current price: 126.96€
1,269.60€ per L
Prada Paradigme Le Parfum 150ml Refill
Recommended Retail Price: 171.35€Current price: 137.08€
913.87€ per L
Fudge Xpander Conditioner 250ml
14.95€
59.80€ per L
VIRTUE CORRECT Healing Oil 20ml
28.95€
1,447.50€ per L
KMS Hairplay Molding Paste 150ml
43.95€
293.00€ per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Conditioner 280ml
28.95€
103.39€ per L
Joico Colorful Anti-Fade Conditioner 250ml
24.95€
99.80€ per L
Matrix Glow Mania Glow Gatekeeper: Glow Sealing Leave-In Conditioner 250ml
24.45€
97.80€ per L
Kérastase Chroma Absolu Duo - Medium to Thick Hair
Recommended Retail Price: 81.50€Current price: 69.28€
153.96€ per L