416 Items
Shampoo & Conditioner Duos
Selected
Filters
Redken All Soft Moisturising Shampoo and Conditioner 300ml Bundle For Dry Hair
57.00€
63.33€ per L
Kérastase Nutritive Hydration Hero Conditioning Duo for Dry Hair
80.50€
201.25€ per L
Biolage Volume Boost Shampoo 400ml and Conditioner 400ml Duo
60.00€
75.00€ per L
Redken Extreme Length Shampoo Duo (2 x 300ml)
Recommended Retail Price: 47.00€Current price: 39.95€
66.58€ per L
L'Oréal Professionnel Absolut Repair Shampoo and Mask Duo
56.00€
101.82€ per L
Redken Extreme Length Shampoo and Conditioner Duo (2 x 300ml)
Recommended Retail Price: 49.00€Current price: 41.65€
69.42€ per L
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere, Bain UV, Masque UV & Blonde Guard
171.35€
192.53€ per L
Kérastase Blond Absolu Neutralise and Condition Duo
Recommended Retail Price: 67.50€Current price: 57.38€
114.76€ per L
Kérastase Resistance Strengthening Trio For Fine to Medium Hair
114.43€
190.72€ per L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo and Conditioner Duo
48.00€
96.00€ per L
Redken Colour Extend Blondage Duo (2 x 300ml)
57.00€
95.00€ per L
Kérastase Discipline Fondant Fluidealiste 200ml Duo
85.10€
212.75€ per L
Kérastase Genesis Shampoo, Conditioner and Serum Hair Trio Routine
Recommended Retail Price: 119.50€Current price: 101.58€
188.11€ per L
Pureology Hydrate Shampoo Duo 2 x 266ml
59.80€
112.41€ per L
Kérastase Genesis Bundle for Normal to Oily Hair
Recommended Retail Price: 156.50€Current price: 133.03€
192.80€ per L
Redken All Soft Shampoo, Conditioner and Leave-in Routine for Dry Hair
Recommended Retail Price: 77.00€Current price: 65.45€
87.27€ per L
L'Oréal Professionnel Silver Shampoo and Conditioner Duo
48.00€
96.00€ per L
Redken Acidic Color Gloss Shampoo, Conditioner 300ml and Heat Protection Treatment 190ml Bundle
Recommended Retail Price: 82.50€Current price: 70.13€
233.77€ per L
Kérastase Resistance Therapiste Shampoo, Masque and Serum Trio
153.53€
319.85€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, Conditioner and One United Multi-Benefit Leave-in Treatment Bond Repair Bundle
Recommended Retail Price: 81.00€Current price: 68.85€
91.80€ per L
Biolage Hydra Source Shampoo 400ml and Conditioner 236ml Duo
53.00€
83.33€ per L