415 Items
Shampoo & Conditioner Duos
Selected
Filters
Redken Colour Extend Blondage Duo (2 x 300ml)
57.00€
95.00€ per L
Redken Extreme Shampoo and Conditioner Routine for Damaged Hair 500ml
76.00€
152.00€ per L
Redken All Soft Shampoo and Conditioner Routine for Dry, Brittle Hair 500ml
Recommended Retail Price: 65.50€Current price: 55.68€
111.36€ per L
Joico Moisture Recovery Thick Coarse Hair Hydrating Home Care Kit
72.34€
90.43€ per L
OUAI Thick Shampoo and Conditioner Jumbo Set
92.00€
97.05€ per KG
OUAI Fine Shampoo and Conditioner Jumbo Set
92.00€
97.05€ per KG
OUAI Medium Shampoo and Conditioner Jumbo Set
92.00€
97.05€ per KG
As I Am Hydrating Bundle
35.48€
44.69€ per L
As I Am Jamaican Black Castor Oil - Moisture Fix Bundle
37.78€
37.78€ per unit
L'Oréal Paris Full Routine Bundle
49.42€
109.34€ per L
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Shampoo & Conditioner with Heat/UV Primer Bundle
Recommended Retail Price: 104.65€Current price: 88.95€
127.07€ per L
OUAI Thick Shampoo and Conditioner Travel Bundle
32.20€
180.90€ per L
Wella Fusion Trio Bundle
75.00€
Coco & Eve Super Hydrating Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 52.90€Current price: 42.32€
75.57€ per L
Garnier Method for Curls Shampoo, Conditioner and Air Dry Cream Bundle
29.87€
74.68€ per L
OUAI Medium Shampoo and Conditioner Travel Bundle
32.20€
180.90€ per L
OUAI Fine Shampoo and Conditioner Travel Bundle
32.20€
180.90€ per L
Wella Professionals Fusion Bundle
48.00€
106.67€ per L
Aveda Damage Remedy Restructuring Shampoo & Conditioner with Daily Repair Trio Bundle
116.00€
210.91€ per L
Olaplex Shampoo and Conditioner Jumbo Duo
116.00€
110.48€ per L
Living Proof Clarifying Detox Shampoo + Moisture Rescue Mask for Detox & Hair Hydration
Recommended Retail Price: 78.20€Current price: 62.56€
62.56€ per unit
Bumble and bumble Seaweed Nourishing Shampoo 250ml & Seaweed Conditioner 200ml Bundle
Recommended Retail Price: 70.15€Current price: 59.63€
132.51€ per L
Bumble and bumble Curl Moisturizing Shampoo 250ml & 3-in-1 Conditioner 200ml Bundle
Recommended Retail Price: 70.15€Current price: 59.63€
132.51€ per L
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Hydrating Shampoo 250ml & Conditioner 200ml Bundle
Recommended Retail Price: 70.15€Current price: 59.63€
132.51€ per L
Aveda Rosemary Mint Purifying Shampoo & Conditioner Bundle
55.00€
110.00€ per L
Umberto Giannini Curl Jelly Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 20.59€Current price: 15.43€
30.86€ per L