415 Items
Shampoo & Conditioner Duos
Selected
Filters
Umberto Giannini Scalp Restore Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 20.59€Current price: 15.43€
30.86€ per L
Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo & Conditioner 90ml Travel Duo
28.00€
155.56€ per L
Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo & Conditioner Duo 295ml
51.00€
86.44€ per L
As I Am Dry & Itchy Scalp Care Olive and Tea Trea Oil Shampoo & Co-Wash
30.76€
30.76€ per Unit
As I Am Dry & Itchy Scalp Care Olive and Tea Trea Oil Shampoo & Conditoner 355ml
Recommended Retail Price: 29.50€Current price: 23.60€
66.48€ per L
Nioxin Pro Clinical Age Defense Shampoo and Conditioner Bundle
Recommended Retail Price: 62.10€Current price: 46.58€
97.04€ per L
Redken All Soft Moisturising Shampoo and Conditioner 300ml Bundle For Dry Hair
57.00€
63.33€ per L
Kérastase Première Decalcifying Repairing Shampoo and Conditioner Duo for Damaged Hair with Pure Citric Acid and Glycine
Recommended Retail Price: 76.00€Current price: 64.60€
143.56€ per L
Redken Acidic Color Gloss Shampoo and Conditioner 300ml, Colour Protection Routine for Glass-Like Shine
Recommended Retail Price: 55.50€Current price: 47.18€
157.27€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Pre-Treatment 190ml, Shampoo and Conditioner 300ml, and Leave-in Treatment 150ml Bundle
Recommended Retail Price: 109.50€Current price: 93.08€
Biolage Full Rescue Shampoo 400ml and Conditoner 236ml Duo
59.00€
92.77€ per L
Kérastase Resistance Strengthening Duo For Fine To Medium Hair
Recommended Retail Price: 62.50€Current price: 53.13€
118.07€ per L
Kérastase Chroma Absolu Duo - Fine to Medium Hair
Recommended Retail Price: 67.50€Current price: 57.38€
127.51€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Pre-Treatment 190ml, Shampoo and Conditioner 300ml Bundle for Damaged Hair Bundle
Recommended Retail Price: 82.50€Current price: 70.13€
L'Oréal Professionnel Pro Longer Shampoo and Conditioner Duo
48.00€
96.00€ per L
Kérastase Nutritive Nourish and Hydrate Duo for Medium-Thick Very Dry Hair
85.10€
189.11€ per L
Kérastase Nutritive Nourishing Essentials Bundle for Fine-Medium Dry Hair
Recommended Retail Price: 114.50€Current price: 97.33€
180.24€ per L
Kérastase Nutritive Hydration Hero Conditioning Duo for Dry Hair
80.50€
201.25€ per L
Biolage Volume Boost Shampoo 400ml and Conditioner 400ml Duo
60.00€
75.00€ per L
Garnier Keratin Sleek 4-Step Shine Bundle
44.00€
47.83€ per L