416 Items
Shampoo & Conditioner Duos
Selected
Filters
L'Oréal Paris Elvive Glycolic Gloss 3 Step Routine
50.00€
100.00€ per ml
Garnier Ultimate Blends Nourishing Hair Food Banana Routine
24.14€
22.15€ per ml
L'Oréal Paris Elvive Colour Protect Anti-Brassiness Purple Routine
25.00€
41.67€ per ml
L'Oréal Paris Elvive Extraordinary Oil Full Routine for Dry Hair
36.00€
36.00€ per ml
Redken Extreme Length Shampoo Duo (2 x 300ml)
Recommended Retail Price: 47.00€Current price: 39.95€
66.58€ per L
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere, Bain UV, Masque UV & Blonde Guard
171.35€
192.53€ per L
Kérastase Blond Absolu Neutralise and Condition Duo
Recommended Retail Price: 67.50€Current price: 57.38€
114.76€ per L
Kérastase Resistance Strengthening Trio For Fine to Medium Hair
114.43€
190.72€ per L
Kerastase Genesis Trio for Normal to Oily Hair
Recommended Retail Price: 104.50€Current price: 88.83€
148.05€ per L
Biolage Color Last Shampoo 400ml and Conditioner Duo 400ml
60.00€
75.00€ per L
Kérastase Blond Absolu Shampoo, Conditioner and Treatment Hair Routine for Lightened or Highlighted Hair
Recommended Retail Price: 104.50€Current price: 88.83€
136.66€ per L
Kérastase Gloss Absolu Shampoo, Conditoner and Oil Bundle
123.63€
226.84€ per L
Kérastase Gloss Absolu Shampoo, Conditoner and Milk Bundle
Recommended Retail Price: 111.50€Current price: 94.78€
137.36€ per L
Kérastase Discipline Fondant Fluidealiste 200ml Duo
85.10€
212.75€ per L
Kérastase Genesis Shampoo, Conditioner and Serum Hair Trio Routine
Recommended Retail Price: 119.50€Current price: 101.58€
188.11€ per L
Pureology Hydrate Shampoo Duo 2 x 266ml
59.80€
112.41€ per L
Kérastase Nutritive Bain Satin Riche Refillable Shampoo and Refill Pouch Duo for Fine to Medium Dry Hair with Niacinamide 500ml
Recommended Retail Price: 85.00€Current price: 72.25€
72.25€ per L
Redken Extreme Length Shampoo, Conditioner and One United Hair Bundle
Recommended Retail Price: 74.50€Current price: 63.33€
84.44€ per L
Kérastase Genesis Bundle for Normal to Oily Hair
Recommended Retail Price: 156.50€Current price: 133.03€
192.80€ per L
Redken All Soft Shampoo, Conditioner and Leave-in Routine for Dry Hair
Recommended Retail Price: 77.00€Current price: 65.45€
87.27€ per L
L'Oréal Professionnel Silver Shampoo and Conditioner Duo
48.00€
96.00€ per L
Redken Acidic Color Gloss Shampoo, Conditioner 300ml and Heat Protection Treatment 190ml Bundle
Recommended Retail Price: 82.50€Current price: 70.13€
233.77€ per L
Kérastase Resistance Reconstructing 3 Step Regime
130.53€
200.82€ per L