Selected
Filters
Aveda Rosemary Mint Weightless Conditioner 250ml
28.95€
115.80€ per L
Shea Moisture Raw Shea Butter Restorative Conditioner 379ml
12.45€
32.42€ per L
Bumble and bumble Heat Shield Thermal Protection Mist 125ml
34.95€
279.60€ per L
Curlsmith Multitasking Conditioner 237ml
27.95€
117.93€ per L
Wella Professionals Care Nutri Curls Trio Regime Bundle
73.00€
132.73€ per L
Pureology Hydrate Conditioner 266ml
35.08€
131.88€ per L
Pureology Hydrate Conditioner 1000ml
68.43€
68.43€ per L
Bumble and bumble Curl 3-in-1 Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Bumble and bumble Curl Reactivator 250ml
33.45€
133.80€ per L
Bumble and bumble Curl Defining Cream 250ml
34.95€
139.80€ per L
Bumble and bumble Curl Mousse 146ml
35.95€
246.23€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Curls Refreshing Curl Mist 250ml
36.45€
145.80€ per L
Camille Rose Almond Jai Twisting Butter 240ml
Recommended Retail Price: 14.38€Current price: 9.64€
40.17€ per L
Living Proof Triple Bond Complex 45ml
48.45€
1,076.67€ per L
Christophe Robin Hydrating Cream Scrub with Aloe Vera 250ml
Recommended Retail Price: 33.00€Current price: 13.20€
52.80€ per L
Coco & Eve Frizz Fix & Pro Shine Mist 150ml
27.95€
186.33€ per L
Umberto Giannini Rosemary Scalp and Hair Oil 50ml
11.45€
229.00€ per L
Bumble and bumble Heat Shield Thermal Protection Mist 60ml
18.45€
307.50€ per L
Giovanni GNV 2chic U-Volume Styling Mousse 207ml
11.45€
54.52€ per L
Bumble and bumble Curl Anti-Humidity Gel Oil 150ml
32.45€
216.33€ per L
Pureology Hydrate Shampoo and Conditioner Moisturising Bundle for Dry Hair, Sulphate Free for a Gentle Cleanse
Recommended Retail Price: 64.98€Current price: 51.98€
97.71€ per L
Pureology Hydrate Shampoo Duo 2 x 266ml
59.80€
112.41€ per L