Selected
Filters
Pureology Hydrate Shampoo Duo 2 x 266ml
59.80€
112.41€ per L
Aveda Heat Relief Thermal Protector and Conditioning Mist 100ml
31.45€
314.50€ per L
Joico Moisture Recovery Thick Coarse Hair Hydrating Home Care Kit
72.34€
90.43€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Curls Curl Hydrating Cream 250ml
36.45€
145.80€ per L
Pureology Hydrate Conditioner Duo 2 x 266ml
70.15€
131.86€ per L
Coco & Eve Like A Virgin Shampoo & Conditioner and Frizz-Fix and Pro Shine Mist Bundle
Recommended Retail Price: 80.50€Current price: 64.40€
90.70€ per L
Umberto Giannini Strong Curls Define and Nourish Duo
Recommended Retail Price: 26.34€Current price: 19.76€
56.46€ per L
Giovanni Ultra-Sleek Conditioner 250ml
11.45€
45.80€ per L
Bumble and bumble Curl Conditioner 60ml
18.45€
307.50€ per L
Joico Moisture Recovery Hydrating Supersize Duo
173.34€
86.67€ per L
Umberto Giannini Thirsty Curls Hydration Bundle
43.36€
51.01€ per L
Umberto Giannini Grow Longer Hair Collection
55.83€
63.81€ per L
Living Proof No Frizz Conditioner 236ml
34.00€
144.07€ per L