Selected
Filters
Curlsmith Curl Quenching Conditioning Wash 355ml
25.45€
71.69€ per L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Shampoo 250ml
Recommended Retail Price: 10.29€Current price: 7.72€
30.88€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Light Scalp & Hair Strengthening Oil 59ml
12.45€
211.02€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Strengthening Conditioner 355ml
12.45€
35.07€ per L
Aveda Sap Moss Weightless Hydration Shampoo 200ml
32.45€
162.25€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Leave-In Conditioner 355ml
12.45€
35.07€ per L
Briogeo Farewell Frizz Smoothing Conditioner 235ml
27.95€
118.94€ per L
Briogeo Farewell Frizz Blow Dry Perfection & Heat Protectant Cream 118ml
26.45€
224.15€ per L
Bumble and bumble Bond-Building Repair Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil 59ml
12.45€
211.02€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Edge Gel 57g
9.45€
165.79€ per KG
Mielle Organics Rosemary Mint Hair Masque 340g
12.45€
36.62€ per KG
Mielle Organics Rosemary Mint Strengthening Shampoo 355ml
12.45€
35.07€ per L
Umberto Giannini Crème De Curl Control Cream 150ml
10.45€
69.67€ per L
Umberto Giannini Banana Butter Leave-In-Conditioner 200g
11.45€
57.25€ per KG
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Long Last Styling Cream 200ml
Recommended Retail Price: 36.80€Current price: 27.60€
138.00€ per L
Bouclème Curl Conditioner 300ml
21.95€
73.17€ per L
Olaplex Weightless Nourishing Mask 200ml
44.95€
224.75€ per L
Christophe Robin Perfecting Radiance Oil with Amla Oil 50ml
46.00€
920.00€ per L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Conditioner 250ml
10.45€
41.80€ per L
Mielle Organics Pomegranate and Honey Coil Sculpting Custard 340g
15.95€
46.91€ per KG
Briogeo Don't Despair, Repair! Moisture + Damage Defense Leave-in Treatment 118ml
32.45€
275.00€ per L