Selected
Filters
Mielle Organics Rosemary Mint Hair Masque 340g
12.45€
36.62€ per KG
Mielle Organics Rosemary Mint Strengthening Shampoo 355ml
12.45€
35.07€ per L
Umberto Giannini Crème De Curl Control Cream 150ml
10.45€
69.67€ per L
Aveda Nutriplenish Treatment Hair Masque - Light Moisture 150ml
46.45€
309.67€ per L
Aveda Nutriplenish Intense Hydration Crème Masque 200ml
55.45€
277.25€ per L
Bumble and bumble Curl Moisturizing Shampoo 250ml
33.45€
133.80€ per L
Bumble and bumble Curl Reactivator 250ml
33.45€
133.80€ per L
Bumble and bumble Curl Defining Cream 250ml
34.95€
139.80€ per L
Bumble and bumble Curl Mousse 146ml
35.95€
246.23€ per L
Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo - 295ml
25.45€
86.27€ per L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo and Conditioner Duo
48.00€
96.00€ per L
Camille Rose Curl Maker Curling Jelly 355ml
Recommended Retail Price: 19.54€Current price: 13.09€
36.87€ per L
Camille Rose Curlaide Moisture Butter 240ml
Recommended Retail Price: 14.38€Current price: 9.64€
40.17€ per L
Briogeo Don't Despair, Repair! Moisture + Damage Defense Leave-in Treatment 118ml
32.45€
275.00€ per L
Christophe Robin Perfecting Radiance Oil with Amla Oil 50ml
46.00€
920.00€ per L
Curlsmith Curl Conditioning Oil-in-Cream 237ml
26.45€
111.60€ per L
Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo & Conditioner Duo 295ml
51.00€
86.44€ per L
Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo & Conditioner 90ml Travel Duo
28.00€
155.56€ per L
L'Oréal Professionnel Curl Expression Curl-Activator Jelly 250ml
32.45€
129.80€ per L
Aveda Nutriplenish Light Moisture Shampoo 250ml
34.95€
139.80€ per L
Aveda Nutriplenish Deep Moisture Shampoo 250ml
34.95€
139.80€ per L
Pureology Color Fanatic Multi-Purpose Hair Spray 200ml
Recommended Retail Price: 37.38€Current price: 29.90€
149.50€ per L
As I Am DoubleButter Daily Moisturizer Cream 227g
Recommended Retail Price: 12.59€Current price: 9.44€
41.59€ per KG
As I Am Coconut CoWash Cleansing Conditioner 454g
13.95€
30.73€ per KG
As I Am Curling Jelly Coil and Curl Definer 227g
Recommended Retail Price: 10.29€Current price: 7.72€
34.01€ per KG