Selected
Filters
Aveda Nutriplenish Intense Hydration Crème Masque 200ml
55.45€
277.25€ per L
Aveda Botanical Repair Strengthening Overnight Serum 100ml
48.45€
484.50€ per L
Pureology Color Fanatic Multi-Purpose Hair Spray 200ml
Recommended Retail Price: 37.38€Current price: 29.90€
149.50€ per L
As I Am DoubleButter Daily Moisturizer Cream 227g
Recommended Retail Price: 12.59€Current price: 9.44€
41.59€ per KG
As I Am Coconut CoWash Cleansing Conditioner 454g
13.95€
30.73€ per KG
As I Am Curling Jelly Coil and Curl Definer 227g
Recommended Retail Price: 10.29€Current price: 7.72€
34.01€ per KG
As I Am Leave-In Conditioner 237ml
Recommended Retail Price: 10.12€Current price: 7.59€
32.03€ per L
As I Am So Much Moisture Hydrating Lotion 237ml
Recommended Retail Price: 12.02€Current price: 9.02€
38.06€ per L
As I Am Hydration Elation Intensive Conditioner 227g
Recommended Retail Price: 14.32€Current price: 10.74€
47.31€ per KG
As I Am Curl Clarity Shampoo 237ml
10.95€
46.20€ per L
Cantu Shea Butter Daily Oil Moisturizer 384ml
8.45€
22.01€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Healthy Edges 70ml
8.45€
120.71€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Curling Cream 320ml
13.95€
43.59€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Leave in Conditioner 320ml
11.95€
37.34€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Curl Activator 350ml
11.95€
34.14€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Shampoo 350ml
11.45€
32.71€ per L
Curlsmith Hold Me Softly Style Balm Trial Size 59ml
11.45€
194.07€ per L
L'Oréal Professionnel Blondifier Conditioner 200ml
24.95€
124.75€ per L
Curlsmith Moisture Memory Reactivator Trial Size 59ml
11.45€
194.07€ per L
Redken All Soft and One United Bundle
Recommended Retail Price: 74.50€Current price: 63.33€
84.44€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, Conditioner and One United Multi-Benefit Leave-in Treatment Bond Repair Bundle
Recommended Retail Price: 81.00€Current price: 68.85€
91.80€ per L
Redken Thermal Spray 250ml and One United 150ml Bundle
Recommended Retail Price: 51.00€Current price: 43.35€
173.40€ per L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Shampoo and Conditioner Duo
20.59€
41.18€ per L
Aveda Nutriplenish Deep Moisture Shampoo 250ml
34.95€
139.80€ per L
Curlsmith Moisture Memory Reactivator 237ml
26.45€
111.60€ per L
Redken One United Multi-Benefit Treatment 150ml
29.45€
196.33€ per L
Bouclème Revive 5 Hair Oil
35.95€
359.50€ per L