Selected
Filters
Bouclème Revive 5 Hair Oil
35.95€
359.50€ per L
Redken All Soft and One United Bundle
Recommended Retail Price: 74.50€Current price: 63.33€
84.44€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, Conditioner and One United Multi-Benefit Leave-in Treatment Bond Repair Bundle
Recommended Retail Price: 81.00€Current price: 68.85€
91.80€ per L
Redken Thermal Spray 250ml and One United 150ml Bundle
Recommended Retail Price: 51.00€Current price: 43.35€
173.40€ per L
Olaplex Weightless Nourishing Mask 200ml
44.95€
224.75€ per L
Curlsmith Curl Conditioning Oil-in-Cream 237ml
26.45€
111.60€ per L
Christophe Robin Perfecting Radiance Oil with Amla Oil 50ml
46.00€
920.00€ per L
Bumble and bumble Bond-Building Repair Shampoo & Conditioner Travel Bundle
37.00€
308.33€ per L
Olaplex Rich Hydrating Mask 200ml
44.95€
224.75€ per L
Olaplex No.4P Blonde Hair Hydrating and Brightening Purple Toning Shampoo 250ml
34.00€
136.00€ per L
Olaplex Shampoo and Conditioner Jumbo Duo
116.00€
110.48€ per L
Aveda Scalp Solutions Balancing Shampoo 200ml
34.95€
174.75€ per L
Curlsmith Essential Moisture Conditioner 355ml
25.45€
71.69€ per L
Aveda Botanical Repair Bond-Buidling Flash Treatment 150ml
48.45€
323.00€ per L
Aveda Sap Moss Weightless Hydration Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Umberto Giannini Curl Wash and Style Essentials Kit
51.46€
54.17€ per L
Umberto Giannini Curl Bonding Oil 50ml
10.45€
209.00€ per L
As I Am CocoShea Spray Moisturizer 120ml
Recommended Retail Price: 9.43€Current price: 7.07€
58.92€ per L
Umberto Giannini Swim Proof Leave-in Protection Hair Cream 150ml
10.45€
69.67€ per L
Wella Professionals Care Oil Reflections Trio
Recommended Retail Price: 62.33€Current price: 46.75€
97.40€ per L
VICHY Dercos Kera Solutions Restoring 2 Minute Conditioning Mask 200ml
18.45€
92.25€ per L
Mielle Organics Pomegranate & Honey Shampoo 340g
15.95€
44.93€ per L
Mielle Organics Pomegranate & Honey Moisturising & Detangling Conditioner 355ml
15.95€
44.93€ per L
Shea Moisture Coconut & Hibiscus Curl & Shine Conditioner 384ml
14.95€
38.93€ per L
Umberto Giannini Coily Curls Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 20.59€Current price: 15.43€
15.43€ per unit