Selected
Filters
Umberto Giannini Frizz Fix Shampoo & Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 22.77€Current price: 17.08€
34.16€ per L
Wella Professionals Care Oil Reflections Trio
Recommended Retail Price: 62.33€Current price: 46.75€
97.40€ per L
Umberto Giannini Swim Proof Leave-in Protection Hair Cream 150ml
10.45€
69.67€ per L
Mielle Organics White Peony Leave-In Conditioner 240ml
Recommended Retail Price: 16.09€Current price: 10.78€
44.92€ per L
L'Oréal Paris Elvive Extraordinary Oil Full Routine for Dry Hair
36.00€
36.00€ per ml
Umberto Giannini Coily Curls Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 20.59€Current price: 15.43€
15.43€ per unit
Mielle Organics Pomegranate and Honey Curl Smoothie 340g
15.95€
44.93€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Edge Cleansing Oil 118ml
12.45€
105.51€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Repair Cream 240ml
12.45€
51.88€ per L
Aveda Botanical Repair Intensive Strengthening Masque Light 25ml
17.45€
698.00€ per L
Briogeo Farewell Frizz Rosarco Milk Leave-in Conditioner 51ml
25.95€
176.53€ per L
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo & Rich Hydrating Mask Bundle
79.35€
176.33€ per L
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Hydrating Hair Mask 200ml
44.95€
224.75€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Oil Cocktail 120ml
10.45€
87.08€ per L
Mielle Organics Pomegranate & Honey Blend Super Hold Edge Gel 57g
9.45€
165.79€ per KG
Briogeo Farewell Frizz Smoothing Shampoo 236ml
27.95€
118.43€ per L
Bumble and Bumble Bond-Building Repair Conditioner 60ml
18.45€
307.50€ per L
Coco & Eve Like A Virgin Shampoo & Conditioner and Frizz-Fix and Pro Shine Mist Bundle
Recommended Retail Price: 80.50€Current price: 64.40€
90.70€ per L
Biolage Bond Therapy Intensive Treatment 150ml
23.95€
159.67€ per L
Redken Color Extend Blondage One United Bundle
Recommended Retail Price: 74.50€Current price: 63.33€
90.47€ per L
Coco & Eve Like a Virgin Hydrating Routine Bundle
Recommended Retail Price: 87.40€Current price: 69.92€
90.57€ per L
Aveda Nutriplenish Daily Moisturising Hair Treatment - Deep Moisture 150ml
41.95€
279.67€ per L
Briogeo Haircare Heroes Bundle
29.33€
248.56€ per L
Biolage All-In-One Multi-Benefit Spray 250ml
34.95€
139.80€ per L
OUAI Medium Shampoo and Refill Bundle
Recommended Retail Price: 96.60€Current price: 85.10€
68.30€ per L
Umberto Giannini Banana Butter Nourishing Superfood Shampoo 250ml
Recommended Retail Price: 10.29€Current price: 7.72€
30.88€ per L
Redken Extreme Shampoo, Conditioner and One United Multi-Benefit Leave-in Treatment, Strength Repair Bundle for Damaged Hair
Recommended Retail Price: 74.50€Current price: 63.33€
84.44€ per L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Trio
81.00€
108.00€ per L
Biolage Bond Therapy Shampoo 400ml and Conditioner 236ml Duo
59.00€
92.77€ per L