Selected
Filters
Aveda Nutriplenish Overnight Hydrating Serum 100ml
48.45€
484.50€ per L
Redken Extreme Anti-Snap and One United Hair Treatment Bundle
Recommended Retail Price: 53.50€Current price: 45.48€
113.70€ per L
Redken Extreme Shampoo, Conditioner and One United Multi-Benefit Leave-in Treatment, Strength Repair Bundle for Damaged Hair
Recommended Retail Price: 74.50€Current price: 63.33€
84.44€ per L
Joico Blonde Life Blonde Strong Conditioning Detangler 200ml
30.45€
152.25€ per l
Olaplex No.4 Fine Shampoo & Weightless Nourishing Mask Duo
78.95€
0.18€ per 50
Bumble and bumble Styling Oil Lightweight Hair Oil with Heat Protectant 120ml
44.85€
358.80€ per L
Bumble and bumble Hydrating + Frizz Reducing Set
40.25€
223.61€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Pomade to Oil 148ml
12.45€
84.12€ per L
Biolage Bond Therapy Shampoo 400ml
31.95€
79.88€ per L
Umberto Giannini Banana Butter Nourishing Superfood Conditioner 250ml
Recommended Retail Price: 10.29€Current price: 7.72€
30.88€ per L
Biolage Bond Therapy Conditioner 236ml
26.45€
112.08€ per L
Bumble and bumble Curl Moisturising Shampoo 1L
120.45€
120.45€ per L
Color Wow Curly Duo
59.80€
Cantu Shea Butter Cleansing Cream Shampoo & Hydrating Conditioner 400ml
16.10€
20.13€ per L
Daimon Barber Fixing Gel 50g
22.95€
Umberto Giannini The Ultimate Frizz Fix Hair Kit
83.89€
74.24€ per L
Umberto Giannini Thirsty Curls Hydration Bundle
43.36€
51.01€ per L
Sol de Janeiro Conditioning Duo
58.00€
114.85€ per L
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner Jumbo 525ml
58.00€
110.48€ per L
Sol de Janeiro Brazilian Joia Shampoo & Leave-in Conditioner Duo
58.00€
114.85€ per L