Selected
Filters
Mielle Organics Rosemary Mint Strengthening Conditioner 355ml
12.45€
35.07€ per L
Curlsmith Curl Quenching Conditioning Wash 355ml
25.45€
71.69€ per L
Aveda Sap Moss Weightless Hydration Shampoo 200ml
32.45€
162.25€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Leave-In Conditioner 355ml
12.45€
35.07€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Light Scalp & Hair Strengthening Oil 59ml
12.45€
211.02€ per L
Camille Rose Curl Maker Curling Jelly 355ml
Recommended Retail Price: 19.54€Current price: 13.09€
36.87€ per L
Camille Rose Curlaide Moisture Butter 240ml
Recommended Retail Price: 14.38€Current price: 9.64€
40.17€ per L
Bumble and bumble Curl Moisturizing Shampoo 250ml
33.45€
133.80€ per L
Bumble and bumble Curl Reactivator 250ml
33.45€
133.80€ per L
Bumble and bumble Curl Defining Cream 250ml
34.95€
139.80€ per L
Bumble and bumble Curl Mousse 146ml
35.95€
246.23€ per L
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Long Last Styling Cream 200ml
Recommended Retail Price: 36.80€Current price: 27.60€
138.00€ per L
Bouclème Curl Conditioner 300ml
21.95€
73.17€ per L
Bouclème Hydrating Hair Cleanser 300ml
19.45€
64.83€ per L
Bumble and bumble Bond-Building Repair Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Shampoo 250ml
Recommended Retail Price: 10.29€Current price: 7.72€
30.88€ per L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Conditioner 250ml
10.45€
41.80€ per L
Briogeo Farewell Frizz Smoothing Conditioner 235ml
27.95€
118.94€ per L
Briogeo Farewell Frizz Blow Dry Perfection & Heat Protectant Cream 118ml
26.45€
224.15€ per L
Umberto Giannini Boho Coconut Oil Scrunching Jelly 200ml
Recommended Retail Price: 10.29€Current price: 7.72€
38.60€ per L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo and Conditioner Duo
48.00€
96.00€ per L
Mielle Organics Pomegranate and Honey Coil Sculpting Custard 340g
15.95€
46.91€ per KG
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Oil 59ml
12.45€
211.02€ per L