5633 Items
20% off Selected* | Use Code: LFXNEW
Selected
Filters
KeraCare Humecto Crème Conditioner 16oz
17.95€
38.35€ per KG
KeraCare Foam Wrap Setting Lotion 8oz
13.45€
59.30€ per KG
KeraCare Leave in Conditioner 475ml
27.95€
58.84€ per L
KeraCare Wax Stick 75g
16.95€
226.00€ per KG
KeraCare Protein Styling Gel - Clear 16oz
12.95€
28.55€ per KG
Avène Gentle Exfoliating Gel for Sensitive Skin 50ml
15.95€
319.00€ per L
Olaplex The Anti-Damage Duo
71.30€
375.26€ per L
Elizabeth Arden Visible Difference Hydragel Cream 75ml
46.45€
619.33€ per l
Redken All Soft Heavy Cream 250ml
Recommended Retail Price: 35.00€Current price: 29.75€
119.00€ per L
L'Oréal Paris Dermo Expertise Revitalift Anti-Wrinkle + Firming Night Cream (50ml)
17.45€
349.00€ per L
Kérastase Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect Shampoo 250ml
35.08€
140.32€ per L
Kérastase Chroma Absolu Bain Chroma Respect Shampoo 250ml
35.08€
140.32€ per L
Kérastase Chroma Absolu Fondant Cica Chroma 200ml
42.55€
212.75€ per L
Bondi Sands Liquid Gold Self Tanning Foam
20.45€
102.25€ per L
Skin1004 Madagascar Centella Quick Calming Pad
25.45€
7,271.43€ per KG
Kérastase Genesis Homme Instant Thickening Molding Clay 75ml
41.40€
552.00€ per L
Kérastase Genesis Homme Thickness Boosting Shampoo 250ml
35.08€
140.32€ per L
Kérastase Genesis Homme Strength and Thickness Boosting Spray 150ml
Recommended Retail Price: 36.00€Current price: 30.60€
204.00€ per L
By Terry Tea to Tan Sun Powder 10g (Various Shades)
56.95€
5,695.00€ per KG