5633 Items
20% off Selected* | Use Code: LFXNEW
Selected
Filters
Bumble and bumble Curl Moisturizing Shampoo 250ml & 3-in-1 Conditioner 200ml Bundle
Recommended Retail Price: 70.15€Current price: 59.63€
132.51€ per L
Biolage Hydra Source Shampoo 400ml and Conditioner 236ml Duo
53.00€
83.33€ per L
Tweezerman Rose Gold Classic Lash Curler
21.95€
21.95€ per unit
KIKO Milano Exclusive Hydra Colour Lip Balm Bundle
19.47€
2,163.33€ per KG
Maybelline Lash Sensational Mascara and Sky High Mascara Bundle
25.28€
1,513.77€ per L
Redken Acidic Color Gloss Naked Gloss, Lightweight Hair Oil, add Shine and Moisture for Dull Hair 100ml
Recommended Retail Price: 33.50€Current price: 28.48€
284.80€ per L
Institut Esthederm Self-Tanning Moisturising Gel-Crème 200ml
55.45€
277.25€ per L
Kérastase Première Anti-Rigidity Decalcifying Repairing Conditioner 200ml
48.88€
244.40€ per L
Kérastase Première Anti-Breakage Reparative Filler Mask 200ml
67.28€
336.40€ per L
Kérastase Première Intensive Shine Repairing Oil 30ml
50.60€
1,686.67€ per L
Bondi Sands Technocolor 1 Hour Express Self Tanning Foam - Magenta 200ml
22.95€
114.75€ per L
Cetaphil Daily Defence Facial Moisturiser SPF30
18.95€
189.50€ per L
Kerastase Genesis Duo for Thick to Dry Hair
Recommended Retail Price: 81.50€Current price: 69.28€
153.96€ per L
Clinique Dramatically Different Moisturizing BB-gel 50ml
27.95€
559.00€ per L
Redken All Soft Moisture Restore Leave-In Treatment 150ml
32.45€
216.33€ per L
Redken All Soft Mega Curls Shampoo 300ml
27.45€
91.50€ per L
Redken All Soft Mega Curls Conditioner 300ml
29.45€
98.17€ per L
Kérastase Densifique Conditioner 200ml
42.55€
212.75€ per L
Lancaster Sun Beauty Satin Dry Oil Fast Tan Optimizer for Body SPF50 150ml
36.95€
246.33€ per l
Lancaster Sun Beauty Sun Protective Water SPF50 150ml
39.45€
263.00€ per L
Lancaster Sun Sport Cooling Invisible Mist Wet Skin Application for Body SPF50 200ml
39.45€
197.25€ per l
Lancaster Sun Beauty Satin Dry Oil Fast Tan Optimizer for Body SPF30 150ml
36.95€
246.33€ per L
La Roche-Posay Effaclar MAT+? Moisturiser for Oily Skin & Visible Pores 40ml
24.73€
618.25€ per L
Aromatherapy Associates AM PM Shower Oil Duo
54.59€
109.18€ per L
Anua Radiance Trio
77.05€
25.68€ per unit
Anua Nourishing Rice Set
80.50€
20.13€ per unit