Be flake free and stress free with help from dandruff treatments from haircare experts Matrix, Nioxin, Philip Kingsley and more. These treatments are all formulated to treat scalp issues and leave you dandruff free.
Selected
Filters
Briogeo Haircare Heroes Bundle
29.33€
248.56€ per L
Biolage Scalp Sync Purifying Scalp Concentrate 200ml
37.45€
187.25€ per L
KeraCare Dry & Itchy Scalp Complete Care Duo
25.19€
52.48€ per L
Biolage Scalp Sync Oil-Balancing Serum 50ml
37.38€
747.60€ per L
Aesop Sage & Cedar Scalp Treatment 25ml
33.45€
1,338.00€ per L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Scalp Rebalance and Hydrate Fluid 150ml
27.95€
186.33€ per L
Goldwell Dualsenses Scalp Specialist Anti-Dandruff Shampoo 250ml
18.45€
73.80€ per L
VICHY Dercos Anti-Dandruff Oily Hair Bundle
75.90€
94.88€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Scalp & Hair Strengthening Pomade to Oil 148ml
12.45€
84.12€ per L
OUAI Thicker Hair Kit
87.40€
493.79€ per L
Aveda Invati Ultra Advanced Light Scalp & Hair Densifying Bundle
150.65€
273.91€ per L
Aveda Scalp Solutions Healthy Scalp Essentials Trio
119.60€
217.45€ per L
Bumble and bumble Thickening Plumping Mask 200ml
44.95€
224.75€ per L
Briogeo Fan Favourites Bundle
49.45€
430.00€ per L
Briogeo Style + Treat & Scalp Revival Bundle
63.25€
550.00€ per L
KeraCare Dry and Itchy Scalp Glossifier 200g
20.45€
102.25€ per KG
Aromatica Rosemary Scalp Scaling Shampoo 180ml
14.00€
77.78€ per L
Aromatica Rosemary Salt Scrub Shampoo 300ml
28.00€
93.33€ per L
Color Wow Youth Juice and Carb Cocktail Duo
64.40€
644.00€ per L
The INKEY List Caffeine Stimulating Scalp Treatment 150ml
17.45€
116.33€ per L
Solaris Labs NY Intensive Red LED Headband
205.85€
453.41€ per KG
Tangle Teezer Scalp Care and Hair Health Trio - Fine Hair
Recommended Retail Price: 36.79€Current price: 33.11€
33.11€ per unit
Umberto Giannini Grow Longer Hair Collection
55.83€
63.81€ per L
Tangle Teezer Heatwave Hair Duo - Hot Curl Summer
30.48€
15.24€ per unit