51 Items
Castor Oil for Hair
Selected
Filters
KeraCare Natural Textures Twist and Define Cream 227g
13.45€
59.25€ per KG
Keracare Natural Textures Butter Cream 227g
14.45€
63.66€ per KG
Curlsmith Multitasking Conditioner 237ml
27.95€
117.93€ per L
Christophe Robin Regenerating Serum with Prickly Pear Oil 50ml
Recommended Retail Price: 39.00€Current price: 29.25€
585.00€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Curling Jelly 320ml
11.45€
35.78€ per L
Umberto Giannini Styling Foam 300ml
12.45€
41.50€ per L
As I Am Jamaican Black Castor Oil Leave in Conditioner
11.45€
48.31€ per L
As I Am Jamaican Black Castor Oil CoWash
15.45€
34.03€ per KG
As I Am Jamaican Black Castor Oil Conditioner
14.95€
42.11€ per L
As I Am Jamaican Black Castor Oil Moisturizing Masque
12.45€
54.85€ per KG
As I Am Jamaican Black Castor Oil Water
11.45€
48.31€ per L
As I Am Jamaican Black Castor Oil Shampoo
14.95€
42.11€ per L
Umberto Giannini Strong Curls Strengthening Shampoo & Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 22.89€Current price: 17.16€
34.32€ per L
Redken Extreme Conditioner 300ml
29.45€
117.80€ per L
Aveda Smooth Infusion Anti-Frizz Shampoo 200ml
31.45€
157.25€ per L
Aveda Smooth Infusion Anti-Frizz Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Camille Rose Curl Maker Curling Jelly 355ml
Recommended Retail Price: 19.54€Current price: 13.09€
36.87€ per L
Camille Rose Aloe Whipped Butter Gel 240ml
Recommended Retail Price: 14.38€Current price: 9.64€
40.17€ per L
Camille Rose Curl Love Moisture Milk 240ml
Recommended Retail Price: 13.79€Current price: 9.23€
38.46€ per L
Camille Rose Fresh Curl Revitalising Hair Smoother 240ml
Recommended Retail Price: 19.54€Current price: 13.09€
54.54€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Healthy Edges 70ml
8.45€
120.71€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Curling Cream 320ml
13.95€
43.59€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Leave in Conditioner 320ml
11.95€
37.34€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Curl Activator 350ml
11.95€
34.14€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Shampoo 350ml
11.45€
32.71€ per L
SheaMoisture Jamaican Black Castor Oil Strengthen, Grow & Restore Shampoo 384ml
14.95€
38.93€ per L
Curlsmith Bonding Oil 60ml
28.95€
482.50€ per L
As I Am Jamaican Black Castor Oil Curling Crème
Recommended Retail Price: 13.92€Current price: 10.44€
45.99€ per KG
Umberto Giannini Strong Curls Rosemary Oil Conditioner 250ml
11.45€
45.80€ per L
Umberto Giannini Curling Butter 300ml
14.95€
49.83€ per L
Umberto Giannini Strong Curls Rosemary Oil Shampoo 250ml
11.45€
45.80€ per L