51 Items
Castor Oil for Hair
Selected
Filters
Briogeo Scalp Revival Rosemary Pre-Wash Oil for Hair and Scalp 100ml
34.95€
349.50€ per L
Umberto Giannini Root To Tip Anti Hair Fall Treatment 100ml
Recommended Retail Price: 12.59€Current price: 9.44€
94.40€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Oil Cocktail 120ml
10.45€
87.08€ per L
Umberto Giannini Strong Curls Style & Hold Trio
Recommended Retail Price: 38.93€Current price: 29.20€
44.92€ per L
SheaMoisture Jamaican Black Castor Oil Strong Hold Styling Gel 431ml
21.45€
49.77€ per L
Umberto Giannini Strong Curls Define and Nourish Duo
Recommended Retail Price: 26.34€Current price: 19.76€
56.46€ per L
Redken Extreme Shampoo, Conditioner and One United Multi-Benefit Leave-in Treatment, Strength Repair Bundle for Damaged Hair
Recommended Retail Price: 74.50€Current price: 63.33€
84.44€ per L
Christophe Robin Regenerating Regimen
100.00€
181.82€ per L
As I Am Jamaican Black Castor Oil Smoothie
16.95€
37.33€ per KG
Bumble and bumble Heat Shield Blow Dry Accelerator 125ml
35.95€
287.60€ per L
Briogeo Style + Treat Anniversary Duo
Recommended Retail Price: 51.75€Current price: 41.40€
20.70€ per unit
Briogeo Fan Favourites Bundle
49.45€
430.00€ per L
Philip Kingsley Swimcap Duo
46.00€
306.67€ per L
Umberto Giannini Strong Curls Ultimate Kit
74.41€
74.41€ per unit
The INKEY List Peptide Volumizing Hair Treatment 100ml
15.95€
159.50€ per L