65 Items
Influencers 25% off
Selected
Filters
Christophe Robin Colour Shield Regimen
48.00€
120.00€ per L
Christophe Robin In Your Volume Era Bundle
57.50€
127.78€ per L
Christophe Robin New Luscious Curl Conditioning Cleanser 75 ml
Recommended Retail Price: 15.00€Current price: 6.00€
80.00€ per L
Christophe Robin Luscious Curl Defining Butter with Kokum Butter 150ml
Recommended Retail Price: 27.00€Current price: 10.80€
72.00€ per L
Christophe Robin Hydrating Cream Scrub with Aloe Vera 250ml
Recommended Retail Price: 33.00€Current price: 13.20€
52.80€ per L
Christophe Robin Night Recovery Monoï Oil with White Lotus Flower 92ml
Recommended Retail Price: 34.00€Current price: 13.60€
147.83€ per L
Christophe Robin Special Blow Dry Hair Brush (10 Rows)
Recommended Retail Price: 81.00€Current price: 32.40€
Christophe Robin Perfecting Radiance Oil with Amla Oil 50ml
46.00€
920.00€ per L
Christophe Robin Fortifying Scalp Serum with Amaranth Peptides 50ml
54.05€
1,081.00€ per L
Christophe Robin Hydrating Duo
51.75€
103.50€ per L
Christophe Robin Detangling Hairbrush with Natural Boar-Bristle and Wood
75.00€
75.00€ per unit
Christophe Robin Hydrating Shampoo with Aloe Vera 250ml
25.00€
100.00€ per L
Christophe Robin Purifying Shampoo with Thermal Mud 250ml
28.00€
112.00€ per L
Christophe Robin Delicate Volumising Conditioner with Rose Extracts 200ml
29.00€
145.00€ per L
Christophe Robin Travel Hairbrush with Natural Boar-Bristle and Wood
59.00€
59.00€ per unit
Christophe Robin Hydrating Melting Mask with Aloe Vera 75ml
14.00€
186.67€ per L
Christophe Robin Regenerating Serum with Prickly Pear Oil 50ml
39.00€
780.00€ per L
Christophe Robin Regenerating Shampoo with Prickly Pear Oil 75ml (Low Dioxane)
15.00€
200.00€ per L
Christophe Robin Hydrating Melting Mask with Aloe Vera 200ml
27.00€
135.00€ per L
Christophe Robin Fortifying Conditioner with Amaranth Peptides 200ml
31.00€
155.00€ per L
Christophe Robin Delicate Volumising Shampoo with Rose Extracts 250ml
28.00€
112.00€ per L
Christophe Robin Cleansing Purifying Scrub with Sea Salt 250ml
42.00€
168.00€ per L
Christophe Robin Hydrating Leave-In Cream with Aloe Vera Sachet 150ml
31.00€
206.67€ per L