1914 Items
The LF Beauty Sale | 20% Off + Extra 5% Off Selected + Kérastase Gift| Use Code: EXTRA5
Selected
Filters
CeraVe Day & Night Facial Moisturising Duo for Dry Skin with SPF 50 and Niacinamide
37.95€
364.90€ per L
Shiseido Expert Sun Protector Face and Body Lotion SPF50+ 50ml
21.95€
439.00€ per L
Umberto Giannini Rosemary Scalp and Hair Oil 50ml
11.45€
229.00€ per L
Estée Lauder Bronze Goddess Bronzing Powder 21g (Various Shades)
Recommended Retail Price: 51.75€Current price: 41.40€
Bouclème Toning Drops 30ml
31.45€
1,048.33€ per L
Curlsmith Curl Quenching Conditioning Wash 355ml
25.45€
71.69€ per L
Living Proof Full Thickening Blow-Dry Cream 109ml
31.45€
288.53€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Light Scalp & Hair Strengthening Oil 59ml
12.45€
211.02€ per L
Avène Intense Protect SPF50+ Sun Cream for Very Sensitive Skin 150ml
Recommended Retail Price: 27.60€Current price: 22.08€
147.20€ per l
Curlsmith Frizz Control Duo Conditioner Standard Size 234ml
26.45€
113.03€ per L
Briogeo Scalp Revival Charcoal + Tea Tree Scalp Treatment Serum 30ml
34.95€
1,165.00€ per L
Briogeo Farewell Frizz Blow Dry Perfection & Heat Protectant Cream 118ml
26.45€
224.15€ per L
Coco & Eve Like A Virgin Hydrating and Detangling Leave-In Conditioner 150ml
20.95€
139.67€ per L
Kérastase Chroma Absolu Huile Cicagloss 30ml
33.35€
1,111.67€ per L
Kérastase Chroma Absolu Huile Cicagloss 75ml
67.28€
897.07€ per L
Clinique Pop Lip + Cheek Oil 7ml (Various Shades)
27.95€
3,992.86€ per L
UltraSun Very High SPF 50 Sports Spray Formula (150ml)
34.95€
233.00€ per L
Coco & Eve Vegan Kabuki Self Tan Brush
22.95€
395.69€ per L
Coco & Eve Self Tan Travel Kit - Medium
26.45€
26.45€ per unit
Pai Skincare British Summer Time™ SPF30 Sensitive Sunscreen 40ml
39.45€
986.25€ per L
Dr.Althea Green Tea Fresh Sunscreen 45ml
20.70€
460.00€ per L
IT Cosmetics Bye Bye Pores Bronzer - Bronze Glow 10g
38.45€
3,845.00€ per KG
IT Cosmetics Brow Power Micro Eyebrow Pencil - Universal Taupe 0.06g
29.95€
499,166.67€ per KG
Dr.Althea Aqua Glowing Sunscreen 45ml
20.70€
460.00€ per L
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Shampoo & Conditioner with Heat/UV Primer Bundle
Recommended Retail Price: 104.65€Current price: 88.95€
127.07€ per L
As I Am Rice Water Micellar Shampoo 237ml
12.95€
54.64€ per L
Clinique Smart Clinical Repair SPF 30 Wrinkle Correcting Cream 50ml
80.95€
1,619.00€ per L
Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF50 400ml
50.95€
127.38€ per l