1529 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Coco & Eve Like A Virgin Hydrating and Detangling Leave-In Conditioner 150ml
20.95€
139.67€ per L
Kérastase Blond Absolu Huile Cicaextreme Refill 75ml
Recommended Retail Price: 44.00€Current price: 37.40€
498.67€ per L
Kérastase Blond Absolu Huile Cicaextreme 75ml
Recommended Retail Price: 58.50€Current price: 49.73€
663.07€ per L
Kérastase Chroma Absolu Huile Cicagloss Refill 75ml
50.60€
674.67€ per L
Briogeo Superfoods Avocado and Kiwi Mega Moisture Superfoods Hair Mask 240ml
36.95€
153.96€ per L
Kérastase Energising Scrub 250ml
Recommended Retail Price: 51.50€Current price: 43.78€
175.12€ per L
Nioxin Pro Clinical Age Defense Bundle - Full Regime
Recommended Retail Price: 128.23€Current price: 96.17€
174.85€ per L
As I Am Long and Luxe Conditioner 355ml
Recommended Retail Price: 17.02€Current price: 12.77€
35.97€ per L
As I Am Rice Water Nutrient Bundle
24.04€
50.81€ per L
Ameliorate Shampoo and Conditioner Duo
29.90€
49.83€ per L
OUAI Fine-Medium Hair Treatment Masque 236ml
39.45€
167.16€ per L
Olaplex No.3 and No.6 Duo
66.00€
330.00€ per L
As I Am Summer Express Care Bundle
Recommended Retail Price: 20.01€Current price: 16.01€
33.78€ per L
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Shampoo & Conditioner with Heat/UV Primer Bundle
Recommended Retail Price: 104.65€Current price: 88.95€
127.07€ per L
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Long Last Styling Cream 200ml
Recommended Retail Price: 36.80€Current price: 27.60€
138.00€ per L
Pureology Hydrate Conditioner 266ml
35.08€
131.88€ per L
Pureology Strength Cure Conditioner 266ml
35.08€
131.88€ per L
Pureology Hydrate Shampoo Duo 2 x 266ml
59.80€
112.41€ per L
Pureology Hydrate Shampoo and Conditioner Moisturising Bundle for Dry Hair, Sulphate Free for a Gentle Cleanse
Recommended Retail Price: 64.98€Current price: 51.98€
97.71€ per L
Bouclème Curl Conditioner 300ml
21.95€
73.17€ per L
Bouclème Hydrating Hair Cleanser 300ml
19.45€
64.83€ per L
Matrix Glow Mania Glow Gatekeeper: Glow Sealing Leave-In Conditioner 250ml
24.45€
97.80€ per L
BaByliss Straight and Curl Hair Straightener - Black Onyx
Recommended Retail Price: 143.75€Current price: 71.88€