5374 Items
20% off Selected* | Use Code: LFXNEW
Selected
Filters
Kérastase Chronologiste Restorative Overnight Hair Serum 90ml
Recommended Retail Price: 55.80€Current price: 47.43€
527.00€ per L
Kérastase Première Decalcifying System Reparative Shampoo 250ml
38.53€
154.12€ per L
Kérastase Blond Absolu Masque Ultra Violet Treatment 200ml
Recommended Retail Price: 51.00€Current price: 43.35€
216.75€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml, Conditioner 300ml, Leave-in Treatment 150ml and 24/7 Night & Day Serum Bundle
Recommended Retail Price: 115.50€Current price: 98.18€
130.91€ per L
Kérastase Chroma Absolu Duo - Fine to Medium Hair
Recommended Retail Price: 67.50€Current price: 57.38€
127.51€ per L
Kérastase Gloss Absolu Frizz-Glaze Cream For Thick Frizzy Hair 240ml
50.60€
202.40€ per L
Kérastase Chroma Absolu Sérum Chroma Thermique 150ml
42.55€
283.67€ per L
Kérastase Specifique Dermo-Calm Bain Vital Shampoo 250ml
35.08€
140.32€ per L
Redken Extreme Shampoo 300ml
27.45€
91.50€ per L
Redken All Soft Moisture Restore Leave-In Treatment 150ml
32.45€
216.33€ per L
Kérastase Première Decalcifying Repairing Shampoo and Conditioner Duo for Damaged Hair with Pure Citric Acid and Glycine
Recommended Retail Price: 76.00€Current price: 64.60€
143.56€ per L
Redken All Soft Shampoo, Conditioner and Leave-in Routine for Dry Hair
Recommended Retail Price: 77.00€Current price: 65.45€
87.27€ per L
Kérastase Densifique Shampoo, Conditioner and Hair Mask
136.28€
209.66€ per L
Kérastase Chroma Absolu Fondant Cica Chroma 200ml
42.55€
212.75€ per L
Redken Extreme Conditioner 300ml
29.45€
117.80€ per L
Kérastase Nutritive Bain Satin Riche Refillable Shampoo and Refill Pouch Duo for Fine to Medium Dry Hair with Niacinamide 500ml
Recommended Retail Price: 85.00€Current price: 72.25€
72.25€ per L
Kerastase Genesis Duo for Normal to Oily Hair
Recommended Retail Price: 67.50€Current price: 57.38€
127.51€ per L
Kérastase Première Discovery Set for Damaged Hair
Recommended Retail Price: 38.53€Current price: 36.41€
182.05€ per L
Kérastase Genesis Homme Daily Purifying Fortifying Shampoo 250ml
35.08€
140.32€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Curls Curl Sculpting Gel 250ml
36.45€
145.80€ per L
Redken All Soft Argan-6 Oil for Softness, Shine and Protection 100ml
40.45€
404.50€ per L
Kérastase Curl Manifesto Crème De Jour Fondamentale Leave-In-Cream 150ml
42.55€
283.67€ per L
Kérastase Blond Absolu Bundle
213.90€
194.45€ per L
Wella Professionals Care Invigo Scalp Balance Deep Cleansing Shampoo 300ml
19.95€
66.50€ per L
PIXI GLOW Glycolic Acid Boost Sheet Mask (Pack of 3)
11.45€
11.45€ per unit