5447 Items
20% off Selected* | Use Code: LFXNEW
Selected
Filters
Garnier SkinActive Hyaluronic Aloe Super Serum - 30ml
15.95€
531.67€ per L
L'Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Quenching Gel (50ml)
14.95€
299.00€ per L
Joico K-Pak Color Therapy Shampoo 300ml
26.95€
89.83€ per L
Joico K-Pak Color Therapy Conditioner 250ml
27.45€
109.80€ per L
Joico K-Pak Intense Hydrator 250ml
32.45€
129.80€ per L
Joico Humidity Blocker 180ml
26.95€
149.72€ per L
Wella Professionals Care Color Fresh Semi-Permanent Colour Mask - Copper Glow 150ml
19.45€
129.67€ per L
La Roche-Posay Lipikar Body Milk Body Lotion 400ml
25.30€
63.25€ per L
Real Techniques Miracle Mattifying Duo
13.45€
13.45€ per unit
ICONIC London Lustre Lip Oil 6ml (Various Shades)
22.95€
3,825.00€ per l
PURITO Oat In Gentle Exfoliating Face Cleanser 150ml
24.15€
161.00€ per L
Real Techniques Soft Sculpting Brush
11.45€
11.45€ per unit
Nioxin Anti-Hair Loss Shampoo and Hair-Growth Serum Bundle
97.18€
303.69€ per L
Lancôme Absolue The Hand Cream 50ml
64.95€
1,299.00€ per L
Sol de Janeiro Brazilian Touch Hand Cream 50ml
18.45€
369.00€ per L
StylPro Radiant Eyes Red LED Light Goggles
51.95€
51.95€ per Unit
Tweezerman Rose Gold Classic Lash Curler
21.95€
21.95€ per unit
Kérastase Nutritive Discovery Set for Dry Hair
Recommended Retail Price: 33.50€Current price: 28.48€
138.93€ per L
Matrix Total Results InstaCure Anti-Breakage Shampoo 300ml
18.45€
61.50€ per L
Matrix Total Results InstaCure Anti-Breakage Conditioner 300ml
18.45€
61.50€ per L
Kérastase Nutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum for Dry Hair and Split Ends 50ml
58.65€
1,173.00€ per L
Kérastase Nutritive Nectar Thermique Beautifying Anti-Frizz Blow Dry Milk for Dry Medium to Thick Hair 150ml
Recommended Retail Price: 37.00€Current price: 31.45€
209.67€ per L
The INKEY List Hydro-Surge Dewy Face Mist 75ml
12.95€
172.67€ per L
The INKEY List Milk Cleanser 180ml
14.95€
2.94€ per NULL
Kérastase Resistance Volumifique Bain 250ml
31.63€
126.52€ per L
L'Oréal Paris Infallible Faux Brow, Up To 2-Day Brow Tint Pen 1ml (Various Shades)
13.95€
13,950.00€ per L