1609 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Umberto Giannini Thirsty Curls Detangler 250ml
Recommended Retail Price: 10.64€Current price: 7.98€
31.92€ per L
Aveda Texture Tonic Styling Spray 125ml
29.45€
235.60€ per L
Bumble and bumble Illuminated Color Full Size Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Curlsmith Effortless Waves 237ml
27.95€
117.93€ per L
Coco & Eve Sweet Repair Repairing and Restoring Hair Mask 212ml
36.95€
174.29€ per L
Umberto Giannini Fuzz Off Control Clay 100ml
Recommended Retail Price: 12.59€Current price: 9.44€
94.40€ per L
Umberto Giannini Curl Styling Duo 200ml
Recommended Retail Price: 20.59€Current price: 15.44€
38.60€ per L
Curlsmith Flawless Finish Hairspray Strong Hold 283ml
26.45€
93.46€ per L
Curlsmith Frizz Rescue Finishing Serum 74ml
28.95€
391.22€ per L
Umberto Giannini Curl Jelly Wash Shampoo 250ml
10.45€
41.80€ per L
Curlsmith Moisture Memory Reactivator Trial Size 59ml
11.45€
194.07€ per L
Curlsmith Bond Curl Rehab Salve Trial Size 59ml
11.45€
194.07€ per L
Curlsmith Bond Curl Rehab Salve 237ml
28.95€
122.15€ per L
Umberto Giannini Weatherproof Curls Finishing Cream 75ml
10.45€
139.33€ per L
Giovanni Biotin & Collagen Strength Leave-in Conditioner 250ml
14.95€
59.80€ per L
Aveda Miraculous Oil High Shine Hair Concentrate 50ml
39.45€
789.00€ per L
Bumble and bumble Thickening Blow-Dry Prep Hair Spray 60ml
18.45€
307.50€ per L
Aveda Sap Moss Weightless Hydration Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Aveda Pure Abundance Volumising Style-Prep 100ml
28.95€
289.50€ per L
Coco & Eve Super Hydrating Cream Conditioner 280ml
26.45€
94.46€ per L
Umberto Giannini Coily Curls Conditioner 250ml
Recommended Retail Price: 10.29€Current price: 7.72€
30.88€ per L
Giovanni GNV 2chic U-Volume Styling Mousse 207ml
11.45€
54.52€ per L
Aveda Smooth Infusion Anti-Frizz Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Aveda Sap Moss Weightless Hydration Shampoo 200ml
32.45€
162.25€ per L
Giovanni Tea Tree Triple Treat Conditioner 250ml
11.45€
45.80€ per L
Aveda Cherry Almond Leave-In Conditioner 200ml
32.45€
162.25€ per L
Umberto Giannini Curl Jelly Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 20.59€Current price: 15.44€
30.88€ per L
Giovanni Tea Tree Triple Treat Shampoo 250ml
11.45€
45.80€ per L
Umberto Giannini Thirsty Curls Moisture Surge Curl Hydrating Shampoo 250ml
10.45€
41.80€ per L
Living Proof Clarifying Detox Shampoo + Moisture Rescue Mask for Detox & Hair Hydration
Recommended Retail Price: 78.20€Current price: 58.65€
58.65€ per unit
Aveda Nutriplenish Multi-Use Hair Oil 30ml
41.95€
1,398.33€ per L