1596 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Bumble and bumble Illuminated Color Full Size Shampoo 250ml
33.45€
133.80€ per L
Curlsmith Miracle Shield Trial Size 59ml
11.45€
194.07€ per L
OUAI Fine Shampoo and Conditioner Jumbo Set
Recommended Retail Price: 92.00€Current price: 69.00€
72.78€ per KG
Umberto Giannini Thirsty Curls Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 21.28€Current price: 15.96€
31.92€ per L
Aveda Botanical Repair Bond-Buidling Flash Treatment 150ml
48.45€
323.00€ per L
Aveda Brilliant Damage Control Heat Protectant Spray 250ml
29.45€
117.80€ per L
Umberto Giannini Frizz Fix Shampoo & Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 22.77€Current price: 17.08€
34.16€ per L
Umberto Giannini Coily Curls Shampoo and Conditioner Duo
Recommended Retail Price: 20.59€Current price: 15.44€
15.44€ per unit
Giovanni 50/50 Balanced Shampoo 250ml
11.45€
45.80€ per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Shampoo 280ml
28.95€
103.39€ per L
Bumble and bumble Bond-Building Repair Oil Serum 50ml
44.95€
899.00€ per L
Umberto Giannini Frizz Fix Wash Shampoo 250ml
Recommended Retail Price: 11.44€Current price: 8.58€
34.32€ per L
Umberto Giannini Curling Butter 300ml
14.95€
49.83€ per L
Umberto Giannini Bond Build Leave in Peptide Treatment 150ml
Recommended Retail Price: 13.74€Current price: 10.30€
68.67€ per L
Giovanni 50/50 Balanced Conditioner 250ml
11.45€
45.80€ per L
Umberto Giannini Styling Foam 300ml
12.45€
41.50€ per L
Aveda Smooth Infusion Anti-Frizz Shampoo 200ml
31.45€
157.25€ per L
Bumble and bumble Curl Mousse 146ml
35.95€
246.23€ per L
Exclusive Coco & Eve Bond Therapy Pro Bond Conditioner 280ml
28.95€
103.39€ per L
Umberto Giannini Strong Curls Rosemary Oil Shampoo 250ml
11.45€
45.80€ per L
Umberto Giannini Rosemary Scalp and Hair Oil 50ml
11.45€
229.00€ per L
Living Proof Perfect Hair Day (PhD) Advanced Clean Dry Shampoo Home & Away Duo
Recommended Retail Price: 48.30€Current price: 36.23€
125.80€ per L
Umberto Giannini Dream Waves Peptide & Chia Seed Wave Enhancing Shampoo 250ml
11.45€
45.80€ per L
Umberto Giannini Curl Jelly Shine Leave-In Conditioner 180ml
Recommended Retail Price: 11.79€Current price: 8.84€
49.11€ per L
Umberto Giannini Curls & Coils Anti Frizz Moisture Mist 250ml
Recommended Retail Price: 12.59€Current price: 9.44€
37.76€ per L
Curlsmith Hydro Style Flexi Jelly 237ml
27.95€
117.93€ per L