1395 Items
App Exclusive: 25% Off Hair & Fragrance
Selected
Filters
KeraCare Curlessence Moisturizing Curling Jelly 320ml
11.45€
35.78€ per L
KeraCare Curlessence Moisturizing Curling Cream 320ml
13.95€
43.59€ per L
Matrix Instacure Build-A-Bond Mighty Care Conditioner 300ml
17.95€
59.83€ per L
KeraCare Silken Seal 120ml
18.45€
153.75€ per L
Kérastase Curl Manifesto Masque Beurre Haute Nutrition Mask 200ml
58.65€
293.25€ per L
Wella Professionals Care EIMI Nutricurls Boost Bounce Curl Mousse 300ml
22.95€
76.50€ per L
Kérastase Chroma Absolu Masque Chroma Filler 200ml
58.65€
293.25€ per L
L'Oréal Paris Elvive Extraordinary Oil Full Routine for Dry Hair
36.00€
36.00€ per ml
Kérastase Specifique Potentialiste Hair Serum 90ml
Recommended Retail Price: 52.00€Current price: 44.20€
491.11€ per L
Coco & Eve Miracle Hair Elixir 100ml
33.45€
334.50€ per L
Joico Defy Damage KBond20 Power Masque 150ml
37.95€
253.00€ per L
Kérastase Gloss Absolu Bain Crème Hydra-Glaze Shampoo For Thick Frizzy Hair 80ml
16.10€
201.25€ per L
Kérastase Blond Absolu Shampoo, Conditioner and Treatment Hair Routine for Lightened or Highlighted Hair
Recommended Retail Price: 104.50€Current price: 88.83€
136.66€ per L
Marc Jacobs Daisy Mist Lemon Spritz Hair and Body Mist 150ml
36.80€
245.33€ per L
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste (250ml) and Fondant Fluidealiste (200ml)
77.63€
310.52€ per L
Kérastase Blond Absolu Shine, Strength and Neutralising Trio
Recommended Retail Price: 98.00€Current price: 83.30€
111.07€ per L
Kérastase Resistance Strengthening Duo For Fine To Medium Hair
Recommended Retail Price: 62.50€Current price: 53.13€
118.07€ per L
Wella Professionals Care Ultimate Repair Shampoo and Conditioner Bundle
59.00€
131.11€ per L
Prada Les Infusions de Gingembre Eau de Parfum 100ml
173.95€
1,739.50€ per L
Ameliorate Shampoo and Conditioner Duo
29.90€
49.83€ per L
Living Proof Clarifying Detox Shampoo + Moisture Rescue Mask for Detox & Hair Hydration
Recommended Retail Price: 78.20€Current price: 62.56€
62.56€ per unit
Prada Luna Rossa Ocean Eau de Parfum 100ml
127.45€
1,274.50€ per L