8332 Items
Spare 26%* auf alles aus dieser Liste mit deinem exklusiven Code. Der Rabatt wird vom UVP abgezogen.
Selected
Filters
L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Shampoo 300ml
31.45€
104.83€ per L
Redken One United Multi-Benefit Treatment 150ml
29.45€
196.33€ per L
Redken All Soft Moisture Restore Leave-In Treatment 150ml
32.45€
216.33€ per L
Kérastase Genesis Serum Anti-Chute Fortifiant 90ml
Recommended Retail Price: 59.80€Current price: 47.84€
531.56€ per L
Redken Extreme Anti-Snap Treatment 250ml
32.45€
129.80€ per L
Kerastase Genesis Duo for Normal to Oily Hair
Recommended Retail Price: 67.50€Current price: 57.38€
127.51€ per L
Pureology Color Fanatic Multi-Purpose Hair Spray 200ml
Recommended Retail Price: 37.38€Current price: 29.90€
149.50€ per L
Kérastase Gloss Absolu Glaze Drops Hair Oil with Wild Rose 45ml
Recommended Retail Price: 46.00€Current price: 36.80€
817.78€ per L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Shampoo and Conditioner Duo
48.00€
96.00€ per L
Kérastase Resistance Ciment Thermique 150ml
Recommended Retail Price: 42.55€Current price: 34.04€
226.93€ per L
Kérastase Gloss Absolu Anti-Frizz Glaze Milk Spray with Glycolic Acid, Hyaluronic Acid and Wild Rose in Oil 190ml
Recommended Retail Price: 50.60€Current price: 40.48€
213.05€ per L
Pureology Hydrate Shampoo and Conditioner Moisturising Bundle for Dry Hair, Sulphate Free for a Gentle Cleanse
Recommended Retail Price: 64.98€Current price: 51.98€
97.71€ per L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Gloss Shampoo and Conditioner Duo
48.00€
96.00€ per L
Redken Acidic Color Gloss Shampoo and Conditioner 300ml, Colour Protection Routine for Glass-Like Shine
Recommended Retail Price: 55.50€Current price: 47.18€
157.27€ per L
L'Oréal Professionnel Pro Longer Shampoo and Conditioner Duo
48.00€
96.00€ per L
Kérastase Elixir Ultime L'Huile Originale Hair Oil 30ml
Recommended Retail Price: 33.35€Current price: 26.68€
889.33€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo, Conditioner and Leave-in Treatment Bond Repair Bundle
Recommended Retail Price: 82.50€Current price: 70.13€
93.51€ per L
Redken Volume Injection Shampoo 300ml
27.45€
91.50€ per L
Redken Extreme Shampoo 300ml
27.45€
91.50€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate 5-Minute Liquid Hair Repair Mask 250ml
39.45€
157.80€ per L
L'Oréal Professionnel Metal Detox Shampoo and Masque Bundle
68.00€
123.64€ per L
Redken Color Extend Blondage Shampoo 300ml
27.45€
91.50€ per L