5629 Items
20% off Selected* | Use Code: LFXNEW
Selected
Filters
Color Wow Color Security Conditioner for Normal to Thick Hair 250ml
Recommended Retail Price: 27.03€Current price: 24.32€
97.28€ per L
Color Wow Color Security Conditioner for Fine to Normal Hair 250ml
Recommended Retail Price: 27.03€Current price: 24.32€
97.28€ per L
Biossance Squalane + 5% Niacinamide Brightening Eye Serum 15ml
50.60€
3,373.33€ per L
Biossance Omega Repair Cream 50ml
52.90€
1,058.00€ per L
Briogeo Don't Despair, Repair! Super Moisture Shampoo for Damaged Hair 473ml
38.45€
38.45€ per unit
Biossance SQUALANE + PROBIOTIC GEL MOISTURISER 50ml
41.40€
828.00€ per L
Biossance Squalane and BHA Pore Minimising Toner 120ml
28.75€
239.58€ per L
Biossance Pro Peptide Lip Perfector - Blush Quartz 15g
18.40€
1,226.67€ per KG
Biossance Pro Peptide Lip Perfector - H2Glow 15g
18.40€
1,226.67€ per KG
Biossance Squalane and Lactic Acid Resurfacing Serum 30ml
57.50€
1,916.67€ per L
Biossance Squalane & Firm and Lift Dual Serum 30ml
62.10€
2,070.00€ per L
Biossance Plump and Hydrate Set
56.35€
417.41€ per L
Biossance Squalane and Copper Peptide Rapid Plumping Serum 50ml
63.25€
1,265.00€ per L
Biossance Squalane and Amino Aloe Gentle Cleanser 200ml
27.60€
138.00€ per L
Biossance Squalane and Ectoin Overnight Rescue 50ml
62.10€
1,242.00€ per L
Biossance Firm + Restore Duo
56.35€
1,610.00€ per L
Biossance Rapid Radiance Set
34.50€
Urban Decay All Nighter Travel Setting Spray Matte
5 stars out of a maximum of 5
1
19.45€
648.33€ per L
MUGLER Angel Eau de Parfum Refillable Bottle - 100ml
127.45€
1,274.50€ per L
Christophe Robin Hydrating Duo
51.75€
103.50€ per L