5462 Items
20% off Selected* | Use Code: LFXNEW
Selected
Filters
Bumble and bumble Thickening Hairspray 250ml
25.45€
101.80€ per L
Redken Extreme Length Conditioner 300ml
29.45€
98.17€ per L
KIKO Milano Sun Protection Face Cream SPF 50 50ml
18.99€
379.80€ per L
KIKO Milano Limited Edition 3D Hydra Lipgloss 6.5ml (Various Shades)
13.99€
2,152.31€ per L
JOICO CURLS LIKE US Hydrate and Define Curl Crème Styler 200ml
24.45€
122.25€ per L
Aveda Nutriplenish Treatment Hair Masque - Light Moisture 150ml
46.45€
309.67€ per L
Aveda Nutriplenish Intense Hydration Crème Masque 200ml
55.45€
277.25€ per L
By Terry Tea to Tan Sun Powder 10g (Various Shades)
56.95€
5,695.00€ per KG
Armani Prisma Glass Lip Gloss 3.5ml (Various Shades)
40.45€
11,557.14€ per L
Tweezerman ProCurl Lash Curler
26.45€
26.45€ per unit
Eucerin Sun Allergy Protect Sun Gel Cream SPF50 200ml
28.75€
191.67€ per L
Vichy Clinical Control 96HR Protection Anti-Perspirant Roll-on Deodorant 50ml
11.45€
229.00€ per L
KIKO Milano Sun Protection Body SPF 30 150ml
22.99€
153.27€ per L
Redken Quick Blowout Accelerated Blowdry Spray 125ml
31.63€
186.06€ per L
Coco & Eve Like A Virgin Super Nourishing Coconut & Fig Hair Masque 212ml
34.95€
164.86€ per L
Matrix Total Results InstaCure Anti-Breakage Conditioner 300ml
18.45€
61.50€ per L
Kérastase Nutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum for Dry Hair and Split Ends 50ml
58.65€
1,173.00€ per L
Kérastase Nutritive Nectar Thermique Beautifying Anti-Frizz Blow Dry Milk for Dry Medium to Thick Hair 150ml
Recommended Retail Price: 37.00€Current price: 31.45€
209.67€ per L
Kérastase Nutritive Lait Vital High Nutrition Ultra-Light Conditioner for Dry, Fine to Medium Hair 200ml
Recommended Retail Price: 40.25€Current price: 32.20€
161.00€ per L
Kérastase Nutritive Bain Satin Hydrating Shampoo for Dry Hair 250ml
Recommended Retail Price: 31.63€Current price: 25.30€
101.20€ per L