9344 Items
Up to 20% off use code: LFBEAUTY
Selected
Filters
Aveda Nutriplenish Shampoo & Conditioner Bundle - Deep Moisture
74.00€
148.00€ per L
VIRTUE Frizz Block Smoothing Spray 150ml
50.95€
339.67€ per L
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Hydrating Hair Mask 200ml
44.95€
224.75€ per L
Elizabeth Arden Ceramide Retinol + HPR, Smooth, Repair & Firm 4 Piece Set
102.35€
357.87€ per KG
Paco Rabanne Olympéa Eau de Parfum 50ml
99.95€
1,999.00€ per L
Paco Rabanne Invictus Victory Elixir Parfum Intense 100ml
131.00€
1,310.00€ per L
Pureology Strength Cure Superfood Deep Treatment Mask 200ml
43.13€
215.65€ per L
Matrix Total Results InstaCure Anti-Breakage Conditioner 1000ml
38.45€
38.45€ per L
Redken Extreme +2 Repair Pack (3 Products)
97.00€
121.25€ per L
Redken Volume Injection Shampoo, Conditioner and One United Treatment Spray Routine for Fine/Flat Hair
Recommended Retail Price: 74.50€Current price: 63.33€
84.44€ per L
Redken Extreme Length Conditioner (2 x 300ml)
Recommended Retail Price: 52.70€Current price: 44.80€
74.67€ per L
Kérastase Gloss Absolu Bain Crème Hydra-Glaze Shampoo, Mask and Cream For Thick Frizzy Hair
Recommended Retail Price: 125.00€Current price: 106.25€
153.99€ per L
Biolage Hydra Source Shampoo 400ml
28.45€
71.13€ per L
Kérastase Specifique Bain Prévention Shampoo 250ml Duo
Recommended Retail Price: 61.00€Current price: 51.85€
207.40€ per L
Shu Uemura Art of Hair Muroto Volume Conditioner 250ml
57.95€
231.80€ per L
Matrix Mega Sleek Supreme Anti-Frizz Smoothing Mask 500ml
39.68€
79.36€ per L
ICONIC London The Espresso Eye Duo
34.50€
1,150.00€ per L
La Roche Posay Effaclar Adult Acne Bundle, Effaclar Cleanser & Treatment
90.28€
90.28€ per unit
Kérastase Nutritive Nourishing Essentials Bundle for Medium-Thick Very Dry Hair
Recommended Retail Price: 126.00€Current price: 107.10€
198.33€ per L
Kérastase Blond Absolu Lumiere Shampoo, Conditioner and Masque Trio
Recommended Retail Price: 118.50€Current price: 100.73€
167.88€ per L
Kérastase Densifique Conditioner 200ml Duo
Recommended Retail Price: 74.00€Current price: 62.90€
157.25€ per L