59 Items
Products for Fine Hair
Selected
Filters
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo & Rich Hydrating Mask Bundle
79.35€
176.33€ per L
Aveda Botanical Repair Intensive Strengthening Masque Light 25ml
17.45€
698.00€ per L
Bumble and bumble Hairdresser's Invisible Oil Hydrating Hair Mask 200ml
44.95€
224.75€ per L
NIOXIN Anti-Hair Loss Day and Night Serum Duo
136.06€
971.86€ per L
VIRTUE Labs Flourish Mask for Thinning Hair 150ml
77.45€
516.33€ per L
Aveda Nutriplenish Overnight Hydrating Serum 100ml
48.45€
484.50€ per L
Olaplex No.0 Bond Builder 155ml
30.00€
193.55€ per L
Bumble and bumble Styling Oil Lightweight Hair Oil with Heat Protectant 120ml
44.85€
358.80€ per L
Living Proof - Living Proof Perfect Hair Day Mask 200Ml - 200ml
43.95€
219.75€ per L
FOREO LUNA 4 hair
217.35€
Olaplex No.4 Fine Shampoo & Weightless Nourishing Mask Duo
78.95€
0.18€ per 50
OUAI Thicker Hair Kit
87.40€
493.79€ per L
Aveda Invati Ultra Advanced Light Scalp & Hair Densifying Bundle
150.65€
273.91€ per L
Bumble and bumble Thickening Plumping Mask 200ml
44.95€
224.75€ per L
Color Wow Youth Juice and Carb Cocktail Duo
64.40€
644.00€ per L
Ruffians Thickening Spray 50ml
20.70€
414.00€ per L
Umberto Giannini The Ultimate Frizz Fix Hair Kit
83.89€
74.24€ per L
Umberto Giannini Grow Mask Hemp, Coconut and Shea Treatment 230g
Recommended Retail Price: 11.44€Current price: 8.58€
37.30€ per KG
Tangle Teezer Scalp Care and Hair Health Trio - Fine Hair
Recommended Retail Price: 36.79€Current price: 33.11€
33.11€ per unit
Umberto Giannini Grow Longer Hair Collection
55.83€
63.81€ per L
Tangle Teezer Extra Gentle Detangler and Scalp Exfoliator
28.18€
14.09€ per unit
Moroccanoil Hydrate Discovery Kit + Free Gift
38.53€
132.86€ per L
Super Hydrating Shampoo, Conditioner and Mask Trio Routine
71.00€
126.79€ per L