58 Items
Sun Protection for Hair & Scalp
Selected
Filters
Aveda Be Curly Advanced Curl Perfecting Primer 200ml
39.45€
197.25€ per L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Conditioner 250ml
10.45€
41.80€ per L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Shampoo 250ml
Recommended Retail Price: 10.29€Current price: 7.72€
30.88€ per L
Aveda Smooth Infusion Style-Prep Smoother - Leave In Treatment 100ml
35.95€
359.50€ per L
NUXE Hair Prodigieux Intensive Repair Hair Mask 200ml
Recommended Retail Price: 36.80€Current price: 27.60€
138.00€ per L
Umberto Giannini Coco Beach Waves Shampoo and Conditioner Duo
20.59€
41.18€ per L
Curlsmith Miracle Shield Trial Size 59ml
11.45€
194.07€ per L
Bumble and bumble Heat Shield Thermal Protection Mist 125ml
34.95€
279.60€ per L
Bumble and bumble Heat Shield Thermal Protection Mist 60ml
18.45€
307.50€ per L
Bouclème Curl Defence Spray 200ml
25.45€
127.25€ per L
Umberto Giannini Swim Proof Leave-in Protection Hair Cream 150ml
10.45€
69.67€ per L
KeraCare Conditioner for Colour Treated Hair 240ml
13.45€
56.04€ per L
VIRTUE Damage Reverse Serum 50ml
68.45€
1,369.00€ per L
VIRTUE Frizz Block Smoothing Spray 150ml
50.95€
339.67€ per L
NUXE Hair Prodigieux Detangling Leave-in Hair Milk 100ml
Recommended Retail Price: 25.30€Current price: 18.98€
189.80€ per L
Kérastase Soleil Bain Apres-Soleil After Sun Shampoo 250ml
31.63€
126.52€ per L
KeraCare Leave in Conditioner 475ml
27.95€
58.84€ per L
VIRTUE CORRECT Healing Oil 20ml
28.95€
1,447.50€ per L
Aveda Purescription Volumising Tonic 100ml
32.45€
324.50€ per L
Bumble and bumble Curl Defining Cream 250ml
34.95€
139.80€ per L
Bumble and bumble Curl Reactivator 250ml
33.45€
133.80€ per L
Bumble and bumble Curl Mousse 146ml
35.95€
246.23€ per L
Bumble and bumble Curl Anti-Humidity Gel Oil 150ml
32.45€
216.33€ per L
Kérastase Resistance Ciment Thermique 150ml
Recommended Retail Price: 42.55€Current price: 34.04€
226.93€ per L
Aveda Brilliant Damage Control Heat Protectant Spray 250ml
29.45€
117.80€ per L