64 Items
Travel Essentials
Selected
Filters
Clinique Superdefense Night Recovery Moisturizer 50ml (Skin Types 1/2)
65.95€
1,319.00€ per L
Clinique Dramatically Different Moisturising Lotion+ 15ml
7.95€
530.00€ per L
Clinique High Impact High-Fi Full Volume Mascara - Black 10ml
31.45€
3,145.00€ per L
Clinique Dramatically Different Moisturizing BB-gel 50ml
27.95€
559.00€ per L
Clinique Moisture Surge Lip Hydro-Plump Treatment 10ml
22.95€
2,295.00€ per L
Clinique Superdefense City Block SPF 50 40ml
34.95€
873.75€ per L
Clinique Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Cream - All Skin Types 50ml
80.95€
1,619.00€ per L
Clinique All About Eyes Eye Cream Rich 15ml
40.45€
2,696.67€ per L
Clinique Moisture Surge Intense 72HR Cream 50ml
48.45€
969.00€ per L
Clinique Smart Clinical Repair SPF 30 Wrinkle Correcting Cream 50ml
80.95€
1,619.00€ per L
Clinique Even Better Vitamin Makeup SPF 50 30ml (Various Shades)
44.95€
1,498.33€ per L
Clinique Anti-Blemish Solutions Liquid Makeup with Salicylic Acid 30ml (Various Shades)
43.45€
1,448.33€ per L
Clinique Superdefense Night Recovery Moisturizer 50ml (Skin Types 3/4)
65.95€
1,319.00€ per L
Clinique Even Better Clinical Serum Foundation SPF20 30ml (Various Shades)
44.95€
1,498.33€ per L
Clinique Even Better Makeup SPF15 30ml (Various Shades)
40.95€
1,365.00€ per L
Clinique Even Better Clinical Dark Spot Clearing Serum 30ml
68.45€
2,281.67€ per l
Clinique Beyond Perfecting Foundation and Concealer 30ml (Various Shades)
43.45€
1,448.33€ per L
Clinique Daily Calm™ Foundation Makeup Balm 30ml (Various Shades)
49.45€
1,648.33€ per L
Clinique Repairwear Anti-Gravity Eye Cream 30ml
106.45€
3,548.33€ per L
Clinique Even Better Pore Defying Primer 15ml
19.45€
1,296.67€ per L
Clinique Even Better Clinical Brightening Moisturizer 50ml
67.45€
1,349.00€ per L
Clinique Moisture Surge CC Cream SPF30 40ml (Various Shades)
40.45€
1,011.25€ per L
Clinique Even Better Clinical Radical Dark Spot Corrector + Interrupter 50ml
86.25€
1,725.00€ per L
Clinique All About Eyes Eye Cream 30ml
68.45€
2,281.67€ per L
Clinique City Block Sheer SPF25 40ml
34.95€
873.75€ per L