1529 Items
Summer Haircare Essentials
Selected
Filters
Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner 250ml
34.00€
136.00€ per L
Redken Extreme Play Safe Treatment 250ml
32.45€
129.80€ per L
OUAI Leave-in Conditioner 177ml - Melrose Place
32.20€
181.92€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Light Scalp & Hair Strengthening Oil 59ml
12.45€
211.02€ per L
Kérastase Chronologiste Bain Régenerant, Youth Revitalising Shampoo 500ml
67.28€
134.56€ per L
Kérastase Chronologiste Bain Régenerant, Youth Revitalising Shampoo 80ml
17.25€
215.63€ per L
Kérastase Chronologiste Bain Régenerant, Youth Revitalising Shampoo 250ml
38.53€
154.12€ per L
Umberto Giannini Frizz Fix Care Conditioner 250ml
Recommended Retail Price: 11.44€Current price: 8.58€
34.32€ per L
Umberto Giannini The Frizz Oil 50ml
12.45€
249.00€ per L
Kérastase Blond Absolu Cicaplasme Treatment 150ml
42.55€
283.67€ per L
NUXE High Shine Shampoo Hair Prodigieux 400ml
31.45€
78.63€ per L
Kérastase Discipline Bain Fluidealiste (250ml) Duo
70.15€
140.30€ per L
Kérastase Resistance Force Architecte Daily Strengthening Shampoo for Damaged, Brittle Hair with Vita-Ciment Complex 250ml
Recommended Retail Price: 31.63€Current price: 25.30€
101.20€ per L
Bumble and bumble Illuminated Color Full Size Conditioner 200ml
36.95€
184.75€ per L
Bumble and bumble Illuminated Color Full Size Shampoo 250ml
33.45€
133.80€ per L
Mielle Organics Rosemary Mint Leave-In Conditioner 355ml
12.45€
35.07€ per L
Umberto Giannini Rosemary Scalp and Hair Oil 50ml
11.45€
229.00€ per L
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml, Conditioner 300ml, Leave-in Treatment 150ml and 24/7 Night & Day Serum Bundle
Recommended Retail Price: 115.50€Current price: 98.18€
130.91€ per L
Umberto Giannini Dream Hold Frizz Control Hairspray 200ml
11.45€
57.25€ per L
Umberto Giannini Glazed Waves Shine Serum 75ml
10.45€
139.33€ per L
Umberto Giannini Wavy Whip Style Control Mousse 200ml
11.45€
57.25€ per L
Umberto Giannini Waves For Days Anti-Frizz Setting Spray 200ml
Recommended Retail Price: 11.44€Current price: 8.58€
42.90€ per L
Wella Professionals Fusion Bundle
48.00€
106.67€ per L
Joico Defy Damage KBond20 Power Masque 150ml
37.95€
253.00€ per L
Joico Defy Damage In A Flash 7-Second Bond Builder 200ml
29.95€
149.75€ per L
Shea Moisture Raw Shea Butter Moisture Retention Shampoo 379ml
12.45€
32.42€ per L