8329 Items
Spare 26%* auf alles aus dieser Liste mit deinem exklusiven Code. Der Rabatt wird vom UVP abgezogen.
Selected
Filters
Kérastase Resistance Masque Extentioniste 200ml
58.65€
293.25€ per L
Kérastase Very Curly Hair Duo Bundle
77.63€
155.26€ per L
Matrix A Curl Can Dream Cleansing Shampoo for Curly and Coily Hair 300ml
18.45€
61.50€ per L
Kérastase Blond Absolu Cicaflash Treatment 250ml
42.55€
170.20€ per L
Redken Volume Injection Shampoo 300ml
27.45€
91.50€ per L
Redken All Soft Moisture Restore Leave-In Treatment 150ml
32.45€
216.33€ per L
Kérastase Gloss Absolu Bain Crème Hydra-Glaze Shampoo For Thick Frizzy Hair 250ml
35.08€
140.32€ per L
Kérastase Densifique Bain Densite (250ml) and Mousse Densimorphose (150ml)
Recommended Retail Price: 67.50€Current price: 57.38€
143.45€ per L
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo 250ml
Recommended Retail Price: 30.50€Current price: 25.93€
103.72€ per L
Kérastase Blond Absolu Bain Lumiere Shampoo 500ml
Recommended Retail Price: 52.00€Current price: 44.20€
88.40€ per L
Kérastase Nutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum for Dry Hair and Split Ends 50ml
58.65€
1,173.00€ per L
Kérastase Energising Scrub 250ml
Recommended Retail Price: 51.50€Current price: 43.78€
175.12€ per L
Kérastase Gloss Absolu Glaze Drops Hair Oil with Wild Rose 45ml
46.00€
1,022.22€ per L
Redken All Soft Mega Curls Conditioner 300ml
29.45€
98.17€ per L
L'Oréal Professionnel Metal Detox Shampoo and Masque Bundle
68.00€
123.64€ per L
Matrix Total Results InstaCure Anti-Breakage Conditioner 300ml
18.45€
61.50€ per L
Kérastase Blond Absolu Bundle
213.90€
194.45€ per L
Kérastase Chronologiste Bain Régenerant, Youth Revitalising Shampoo 250ml
38.53€
154.12€ per L
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Shampoo and Conditioner Duo
48.00€
96.00€ per L
Redken Colour Extend Blondage Duo (2 x 300ml)
57.00€
95.00€ per L
Kérastase Discipline Fondant Fluidealiste 200ml Duo
85.10€
212.75€ per L
Kérastase Genesis Shampoo, Conditioner and Serum Hair Trio Routine
Recommended Retail Price: 119.50€Current price: 101.58€
188.11€ per L
Pureology Hydrate Shampoo Duo 2 x 266ml
59.80€
112.41€ per L
Redken Acidic Color Gloss Conditioner for Colour Protection, Glass-Like Shine for Colour Treated Hair 300ml
Recommended Retail Price: 28.00€Current price: 23.80€
79.33€ per L
Kérastase Densifique Bain Homme (250ml) Duo
70.15€
140.30€ per L
Kerastase Genesis Duo for Thick to Dry Hair
Recommended Retail Price: 81.50€Current price: 69.28€
153.96€ per L